SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nic mi o tym nie wiadomo. Nie doświadczyłem kontuzji, ani nie znam nikogo kto doświadczył, jedyne co potrafi nadgarstki obciążać, warto zastanowić sztangę łamaną w celu odciążenia

Może jak kto duże ciężary wrzuca?
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Agares nie rób tego ćwiczenia , nie polecam jak miałem z 18 może 19 lat ... jeszcze szkoła średnia to z zapasiorami się trochę prowadzałem i na ich treningi czasem wpadałem ,oni lubili takie ćwiczenia robić ,wszyscy pod ścianę do stania na rękach i dalej pompować ... fajnie to wygląda ,efekty są , ale to już potrzebny wyższy poziom wtajemniczenia łatwo o kontuzję ,ja wtedy byłem w naprawdę dobrej formie a było w cholernie ciężko i poczułem w barkach że to raczej nie dla mnie tym bardziej że było tam może jeszcze ze dwóch czy trzech takich w mojej wadze wtedy też koło 90/100 kg bardziej zaprawionych w zapaśniczych bojach a nie śmigali jakoś ostro , raczej mniejsze chłopaki lepiej sobie radziły
po mojemu jak nie jesteś level ninja to pomyśl o czymś innym bo powyginać się jest łatwa a ponaprawiać to już różnie może być
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Żaba co u Ciebie? Nie piszesz co u Ciebie,a pytałem Ciębie co u Ciebie.

Tyłu barków nie umi robić, ludzie czymajcie mnie. Face pull najlepsze.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-02-16 14:43:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
no przecież odpisałem, że szykuje sie na ostateczna konfrontacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
z kim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
z systemem i normictwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
I jak CI idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
calkiem niezle, ale to jeszcze nie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Możesz przedstawić plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
niestety muszę odmowic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium