SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo tak chłop zaczął od dupy strony, najważniejszy jest deficyt a tam punkt 1 od razu żeby ograniczyć węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Taaa, ale on mówi, o tym jak hormony działają i jak nsię prossze ja Ciebie od tego tyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Deficyt najbardziej wpłynie na hormony. Ten typ jest entuzjastą keto i IF. Nie to, że hejtuje te metody, ale dla mnie - człowieka który dużo ćwiczy - najlepszy jest deficyt ze sporą ilością węgli.

To sprawa indywidualna, ale nie można o tym mówić i tym samy pomijać fakt, że deficyt PRZEDE WSZYSTKIM. Potem można rozważać różne strategie. Ja lubię IF - korzystam często. Lubię keto/low carb jak są okresy gdy mało ćwiczę.

Berg to taki teoretyk - fajnie posłuchać, ale z dystansem. Normikom co chodzą od 8 do 17 i max co robią to spacery, jak najbardziej jego rady pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jaki kanał polecasz do diety Dremor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bardzo ciekawy materiał. Jako osoba żywo.zainteresowana historia starożytna zawsze się zastanawiałem jak to się mogło.stac, że Rzym stał się nagle.chrzescijanski po długich latach prześladowania chrześcijan oraz dlaczego nie ma poza literatura religijna żadnych historycznyh dowodów na istnienie Jezusa, podczas.gdy biografie lub fakt istnienia o wiele mniej ważnych osób mamy zachowane że starożytności po dziś dzień.



"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Byłem na licytacji, żeby się zorientować co i jak. Koleś wylicytował mieszkanie na parterze, pół godziny od centrum, w stanie takim sobie tylko 24 M2 za 188 tysięcy. Poyebane są te ceny mieszkań

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Khabib jeszcze pójdzie siedzieć za to, że niedźwiedź mu naj**ał :D

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792


człowiek chce sobie na spokojnie polatać po robocie to do niego strzelają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale nap*****lajo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Spoko, że gamonie nie trafyly
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium