SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
Chopacy, powime Wam, że ja nie czuję się dobrze we grupie jako ktoś kto szuka liderowania. Ja jestem jednak artysto. Coś czuję, że gdybym miał w takim love island konkurować o panny to bym siadł na dupie i to olał

W "Love Island" cz w "Hotel Paradise " mógłbym wystąpić i "konkurować " z tymi baranami o te szlaufy za co najmniej 200 k, za mniej to pyerdole
Wolałbym sobie isc na kvrwy po prostu
Artystą to raczej nie jestem ale jestem leniwy po prostu


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-05-30 00:26:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388



Nie śpimy , patrzymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jutro ważna walka Szpilunia versus Różański. Będzie się działo oj będzie się działo.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i Balski vs Masternak

6 do 4 na Różańskiego
8 do 2 na Mastera

coś czuję że Szpilka właśnie toczy ostatnią walkę w karierze chyba że w jakiś czarodziejski sposób jakiś szaman może Ayahuasca poukładał mu w głowie ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szpilka we pierd el
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
To mówicie, że Szpilka iz gołin dałn?
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No jest ryzyko, że Rozanski mu przydzwoni, że nie będzie wiedział czy jest saturdej czy sandej. No, ale Szpilka ma tą pracę na nogach w miarę ok i może próbować wypykac Różańskiego, ale szansa nie aż taka duża, ale jest. Trochę mnie Szpilka zawiódł w walce z Radczenka. W dodatku Różański mógł zrobić jakiś większy progres, jeśli jest bardziej zdyscyplinowany niż Kownacki po napływie gotówki z walki z Izu. Różański to surowy, prosty bokser ze słaba techniką, ale przydzwoni potrafi. A Szpilka szczękę ma miękką na korpus też łatwo go zranić co pokazali Jennings i Kownacki. Miękki jest strasznie. Szpilka musiałby być minimum tym Szpilką z walki z Adamkiem. No ale jakieś szanse z Różańskim ma, bo Różański orłem nie jest.

Masternak dla mnie faworyt. Obecnie to jeśli chodzi o cruiser to Masternaka stawiam przed Głowacki czy Włodarczykiem, a za Cieślakiem. Masternak to solidna firma, ale trochę mu brakuje na mistrza świata.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
... ale tylko trochę
i myślę że jeszcze będzie miał walkę o pas i wcale nie jest powiedziane że tej walki nie wygada ... a jak nie ... to może EBU

a Balski dzisiej pokaże co jest wart
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium