SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
QhuTaz
a jakby pan panie grind był tak łaskawy tą myśl w języku polskim uchwycić ... byłoby mi łatwiej

no i ogólne dzień dobry przyjaciele


Celowo w takim stylu, podsumowanie mitycznych umiejętności przenajlepszych polskich szlacheckich szablistów wieków minionych.

Opiewanych we wielu źródłach.

Szkoda że jedynie polskich, a przede wszystkim u Sienkiewicza

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
takie jakby zachowania stadne naczelnych , na przykład małpy często dostają wielkiej podniety gdy się dwóch członków stada bije i robi się orgia przemocy ...
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
to wiem panie grind , tylko że chyba autokorekta dostała auto świadomość
bo już wyczynia bezczelności wszelkie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No maskara, szczegółów nie znam ale.co.to za wydarzenie sportowe i w ogóle cyrk że walka wieczoru się nie odbywa bo nie mają pod kontrolą publiczność

Jak na meczach zakazy wstępu dla uczestników tego na przyszłość powinny byc

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeżeli to ci d****e z Legii wywołali zwracam honor kibicom Hariego.

Może będzie więcej informacji później.

To jest dla mnie naprawdę nie do opisania żeby walka poważna, sportowe wydarzenie miało być przerwane przez takich c***i

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Sorry że jestem dziś taki pobudzony.

Jestem podk***iony bo już mnie od trzech dni nery nap*****laja

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
k***a dalej tak pójdzie to "nie będzie niczego"
Wątroba wk***ia. Nery zaczynają.

Przyjdzie mi żyć życiem chudeusza naturalna wegana Albo zdechnąć

W sumie chyba drugie wolę

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To może idź grind do lekarza, żeby cię zbadał. Dostaniesz leki, nerki wyleczysz i problem z głowy. Co do śmierci. "Doktor Frankl, pisarz psychiatra, ma w zwyczaju zadawać jedno pytanie swoim pacjentom cierpiącym z powodu rozmaitych mniejszych i większych dramatów: „Dlaczego nie odbierzesz sobie życia?”. W ich odpowiedziach odnajduje zwykle wskazówki, którymi kieruje się w dalszej
terapii; jeden człowiek trzyma się życia przez wzgląd na dzieci, inny pragnie wykorzystać jakiś
talent, jeszcze innego ratują od zagłady wspomnienia, które warto zachować. Przypomina to
wplatanie delikatnych nici czyjegoś życia w trwałą osnowę sensu i odpowiedzialności."

Mówiłeś kiedyś, że planujesz walkę w MMA, myślałeś o studiach dotyczących historii lub myślałeś też o nowym piesku, może realizacja którychś z tych rzeczy podtrzyma cię na duchu kolego.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-20 16:58:29
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No Grind jak nerki nap*****lają to trzeba iść do lekarza



1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Niemożliwe, Polacy by nie zrobili czegoś takiego
To byli prowokatorzy z Monako
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium