SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4655097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
grind
Może się bojom że jak mi coś powiedza to roid rage dostanę


Widzą dużego skurvola to się przymilają. Zwykła biologia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Cześć panowie. Jeszcze nie śpię.
Powiem wam dawno nie miałem takiej ch**owej nocy psychicznie.
Przeszłość ciągle do mnie wraca w myślach i nie ważne jak szybko zap*****lam, nie jestem w stanie jej uciec. Tylu rzeczy nie mogę sobie i innym wybaczyć

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jest źle, definitywnie jest źle. Mam nadzieję że jak się prześpię to się obudzę z myślami w innym miejscu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Wszyscy mamy jakieś demony z którymi walczymy albo spyerdalamy przed nimi, poyebane to.
Raczej znasz trochę temat psychologii, więc nie będę się rozwodził, ale zainteresuj się pojęciami mindfulness i życiem w teraźniejszości.
Może warto byłoby udać się do specjalisty kolego?
Zdrowia i powodzenia w każdym razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dzięki. Specjaliści byli w przeszłości, ale nie pomogło. Z reguły udaje mi się kontrolować i zatrzymywać określone myśli, ale niekiedy bywa jak dziś. Żadko na szczęście.
Muszę iść spać. Miłego dnia, może się później tu spotkamy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
bane158
Jacob2904
kontakt z przyrodą i zwykłe opyerdalanie się brzmi dobrze.

Na rybki , na rybki trzeba iść , bardzo fajna forma relaksu
Woda cisza i spokój



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-08-06 22:25:37


chyba, że się wk***isz kiedy przez 3 tyg nic nie wyciągniesz z wody tak jak w moim przypadku. Jepać PZW

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
chyba większość z tego spamu nie lubi ludzi

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo kiedyś młodzi mężczyźni nie mieli takich rozkmin ani problemów, głównie dlatego, że gineli na wojnach, dopiero stosunkowo niedługo jest okres pokoju w naszych regionach i choy, źle sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja w sumie niektórych w miarę lubię i mi się na ogół z nimi dobrze gada, ale trochę się tego nauczyłem na studiach, bo masę różnorodnych ludzi spotkałem.

Na ogół ludzi lubię tylko czasem zdarzają się zyeby niestety.

No ciężko czasem. Ja też miałem kilka spraw z przeszłości, ale jakoś idzie, a co do spania to już opracowałem pewne techniki i nie ma problemu.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Branża mundurowa, Zabstyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium