SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Wiecie co jest jeszcze słabe? tam siedzi 2 Kliczków, Usyk i Łomaczenko, mistrzowie i dominatorzy. Świat boksu nie śle żadnych słów wsparcia, to tylko symbol, ale np mi by było zal gdyby którys z nich zginął.Taka solidarnośc powinna być jakoś okazana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A chuy tam, wychodzi na to, że wszycy to chuye i wszystkich do piachu i chuy tam. Ja i tak co będzie czy ruskie zabory czy kalifat czy komunizm i tak będzie się kombinowało jak wyjść na swoje i będzie się próbowało albo odnaleźć w nowym systemie albo gdzieś wyjechać albo starać się go zmienić, a jak się umrze to trudno. Ja jedynie wolałbym szybkiej śmierci, a nie bawienie się w jakieś kilkuletnie choroby. Już i tak na sygnale nie raz jechałem.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
e2e4
Wiecie co jest jeszcze słabe? tam siedzi 2 Kliczków, Usyk i Łomaczenko, mistrzowie i dominatorzy. Świat boksu nie śle żadnych słów wsparcia, to tylko symbol, ale np mi by było zal gdyby którys z nich zginął.Taka solidarnośc powinna być jakoś okazana.

Ode mnie szacun dla nich. Mogli sobie w stanach siedzieć i trwonić fortunę, a walczą za swój kraj i motywują ludzi do walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Włąsnie, jak piszesz, mogli walić drinki i wstawić flagi ukrainskie na fejsa..no i..jestem z wami!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W sumie teraz większość gwiazdeczek Holywood ma w dvpie Ukrainę. Natomiast jak się pojawia pride month czy tam jak ten narkoman-murzyn się udusił po zatrzymaniu przez policję to każda gwiazdeczka pisała o tym na twitterze. Większość w sumie tych osób publicznych robi tą wsparcie LGBT czy murzynów tylko i wyłącznie z powodów PR, tak naprawdę mają w dvpie gejów, murzynów czy tam innych. Wiadomo są jeszcze ludzie z wypranymi mózgami, którzy twierdzą, że murzyni, kobiety czy geje są w dzisiejszych czasach prześladowani jak skvrwysyn. Tych ludzi jest coś na poziomie poparcie naszej Lewicy czyli te 5-10 %.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A ja tak wam powiem że Putin póki co wysłał "niewnnych" gowniarzy do walki którzy nie mają o tym zielonego pojęcia (jak dla mnie to chciał wybadać teren)
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/mamo-zabierz-mnie-do-domu-rosyjscy-zolnierze-lamentuja-w-ukrainskiej-niewoli-6742183987657696a?amp=1
Jak dla mnie jak "uruchomi" prawdziwe wojsko, to może być kicha dla Ukraińców
I ja tu jednak jestem za Ukraincami tak osobiście , ale obiektywnie patrząc to Ukraina nie ma szans i oby grzyba nie odpalił
Ciekawe ile oni (Ukraińcy) dadzą radę się bronić , bo imo to długo nie potrwa a wojny potrafią trwać latami
A mediom i tak nie wierzę , t.j z "wirusem "
Przyjmują uchodźców , panowie gdzie są testy ? Niedawno mieliśmy szczyty zakażeń , co z Kwarantanną, lockdownem ? Już nagle epidemii nie ma ? Jeszcze niedawno nikt by granicy nie przekroczył bez "testów " a teraz co już wirus zniknął ? Co z paszportami kowitowymi? Tak nie wolno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Już nikt jakoś się nie martwi o Życie , wirus już zniknął ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Bane, a ja mysle że żadnej innej lepszej armii on juz nie ma. Mieli czas żeby sie na to przygotować, a wyszło wielkie G. Na taka operacje rzuca sie jednak od razu dobre oddziały, a te dobre u nich wygladają własnie tak jak widać. Myśle że obserwujący ich Chinczycy turlaja się ze śmiechu, a w razie jakichkolwiek tarć nie będa mieli żadnych obaw żeby ostro wchodzić w starcie. Kurde jeśli oni maja żywnośc której termin do spozycia skonczył sie w 2013 to to sa kurna geniusze.....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ciało w pl nie zabawia długo, a rozwaliło mnie pytanie dziennikarki do Kliczki czy nie boi się , że broń, która tam trafia trafi w ręce bandytów ukraińkich. Kliczko dosadnie, że teraz wojna i potrzebują obrońców , a ta dalej dopytuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No ja sam nie wiem , ale on ma i tak broń chemiczna i atom niestety
Btw co się dzieje że już o "szczypawkach" ucichło? , czy wszyscy "uchodźcy " są zaszczypawkowani+ile dawek wzięli ? Ktoś to sprawdza
Nie wolno.tak. "wpuszczać"niezaszczypawkowanych , ktoś ich testuje , przeciez grozi to 5 albo 6 albo 7 "falą " co to ? Jak to ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium