SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Shooto, z całym szacunkiem, ale nie masz racji w kwestii tych pleców. Jest to mit powielany od wielu lat. Zgodzę sie z tym, że plecy pomagają, ale to nie czasy komuny, gdy trzeba było mieć plecy, żeby w ogóle dostać się do służby czy dojść na jakieś fajne stanowisko.

Niegocin, a myślałeś o innych służbach mundurowych?

Prosiak, jak tam ciapek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja mówię na postawie tego, co się dzieje w mojej okolicy. Masz nabór, a przed naborem już miejsca rozdane. Sam mam trochę znajomych w woju na wyzszychr i niższych szczeblach i wszystko jest przepychane przez kogoś. To samo w służbie celnej i granicznej. Może mieszkam w jakiejś dziwnej okolicy, ale mówię na podstawie tego co wiem, nie masz pleców to mozesz liczyć na szczęście. Chyba, że chcesz byle się dostać i jakiejkolwiek miejsce Cię satysfakcjonuje, wtedy pewnie jest łatwiej.
Kuzyn do policji czekał na przyjęcie dwa lata, bo nie miał.żadnych kontaktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Sepko. Policja odpada. Jedynie to jeszcze Straż ale tam też nie jest za łatwo się dostać. Musiałbym iść do szkoły PSP na 2 lata, a nie mogę sobie pozwolić na 2 letnią przerwę. Ślub przede mną i rodzina więc słabo by to wyszło. Na te 4 miesiące przygotowawczej to jeszcze się uda ogarnąć finansowo.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Od zawodowych słyszałem to samo co shooto, niezłe akcje tam odchodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
no też mam kumpli, którzy są szeregowymi to ciężko było się dostać. Jeden czekał 2,5 roku za czym się dostał do jednostki. Mam nadzieje, że moje 4 letnie doświadczenie z administracją coś w tej sprawie pomoże.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Dzwoniłem przed chwilą do WKU to nic nie wiedzą kiedy odbędą się turnusy. Prawdopodobnie podoficerskiego nie będzie, a szeregowego planują na wrzesień ale to nic pewnego.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Tam jak idziesz na tą szkółkę to Cię nie mogą z roboty wyebac niby... ale znajomy kilka tygodni po powrocie dostał wypowiedzenie, do woja się nie dostał i musiał roboty szukać.
Jakbyś miał pewny powrót to możesz iść, bo nic nie tracisz wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Tam są jakieś dobre piniondze z tego? Czemu Cię to interesuje Niegocin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba mieć plecy niestety, może nie do takiego stopnia, żeby zostać trepem, ale żeby Cie nie wyebali po szkole oficarskiej gdzieś na koniec świata to już tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Prawda, koleżanka wylądowaąła jako oficer na wygrizdowiu koło stcji pkp z jednym peronem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium