SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
naturalny nie
co to kurva za badnia, ja za morfologie dalem dyche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
od chxja różnych typu cynk, DHT itd. Od wyj**anego teścia mi lecą włosy na głowie, ale nie jest to łysienie, tylko są chxjowe jak nie stosuje żadnych wzmacniaczy itd. W niektóyvch miejscach mam 1/4 włosów, które powinienem mieć. Stwierdzone zostało, że to nie jest genetyczne, tylko DHT mi wyp*****la włosy. Pierwsze pytanie jakie dostałem od dermatologa to czy mam napady agresji

Generalnie to wg tych badań szerokość kości policzkowych jest związana z teściem i spiczasty podbródek, a nie szeroka szczena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
teść który nie jest wbijany z zewnątrz aż tak dramatycznych roznic w zachowaniu nie robi

będziesz eleganckim polskim zakolakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie mam zakoli i nie grożą mi za bardzo. TO włosy na całym łbie Ci lecą, ale łatwo je "odzyskać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a to bedziesz wygladal jak elegancki mnich-kapucyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Mam kuhwa włosy na całej głowie, ale mniej po proostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
to bezdiesz wygladal jak jeżozwierz, polki lubia egzotyke wiec szykuje sie hossa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
hahaha coś mam jak johnny depp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
też mam coś wspolnego z johnym deppem kobita mi sie zesrała na lozko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Co Ty gadasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium