SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4665798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie pies to może kot? Ja wiem, że to głupio brzmi w ustach kogoś, kto ze swoim kotem nie umiał się dogadać, ale wierzcie mi TO RYSZARD ZACZĄŁ, a kot nie jest aż tak absorbujący jak pies.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Te problemy dotyczą posiadania obojętnie psa czy kota. Tu nie chodzi o zajmowanie się psem, bo to nie problem.
Wiele lat temu zanim mieliśmy pieska, próbowaliśmy wziąć kotka. Moja dziewczyna ma straszna alergie. Nawet brała Zyrtec ale nic nie pomagało, na trzeci dzień była cała zapuchnięte, oczy twarz itd.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Wysocki a ty czasem tego kota nie "męczyłeś" zagłaskując go np. ?
Bo nie wszystkie koty to lubią , koty to są indywidualiści szczególnie chłopaki, bo kotka np. jest bardziej "udomowiona" i to lubi ale kot(chłopak) już nie do konca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, Bane. To on od początku źle na mnie reagował, bo był pierwszy w domu a jak rodzice przynieśli mnie ze szpitala po urodzeniu, to zabrałem mu całą ich atencję. Plus byłem pierwszym noworodkiem jakiego widział i agresywnie reagował na mój płacz, prez pierwsze dwa lata w ogóle go nie wpuszczano do mnie do pokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryszard jest ode mnie starszy prawie o rok, to bardzo wiekowy kocur.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
No niektóre koty takie są , jakby on był kotką(dziewczyną) to tak by nie było imo
A on jest kotem że tak powiem "rasowym" ? Bo np. Syjamskie mają gorący temperament, znam przypadki nawet atakowania ludzi naruszających ich terytorium


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-07-01 22:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwykły Bury dachowiec, Chociaż jemu się wydaje że jest błękitnej krwi, ale tylko jemu. Idę spać, dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
No niektore koty (szczególnie chłopaki) są zazdrosnikami (i tu jest różnica właśnie odnośnie psów) , psy kochają dzieci, a już z kotami(chłopakami) to różnie bywa , kotki(dziewczyny) są bardziej o wiele bardziej przyjazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ja mam to samo Agares i teraz muszę właśnie przycisnąć, bo kręgosłup ma się jeden i niech posłuży długo.

Miałęm sporo zwierząt, kilka psów, kotów, zółwia, węża, szczura, myszy, teraz gołębie

Nie mam emocjonalnej więzi ze zwierzętami, tylko się nimi zajmuje. Wszystkie zwierzęta była przygarnięte, bo ktoś chiciał uśpić. Teoretycznie robiłem to co robią ludzie, którzykochają zwierzęta czyli opierkowałem się tymi porzuconymi, ale nie czułem więzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale jak to, żadnej? Ani trochę?

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium