SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4632206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ciekawe czemu w MMA je widać od wielkiego dzwona, głupie te zawodniki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
zabstyl
To ciekawe czemu w MMA je widać od wielkiego dzwona, głupie te zawodniki



no rzeczywiście od "wielkiego dzwona"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie no jeśli chodzi o wyniesienia bane, to nie robimy tego na odwal tylko trener cały czas chodzi i sprawdza czy robimy to z odpowiednią techniką, gdy szlifujemy technikę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jest tych obaleń tyle, że aż robią z tego hajlat xDDD Całe 8 minut, imponujące
Teraz wklej hajlat obrotówek i to będzie idealny dowód, że taekwondo to najlepszy styl stójkowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Ja nie chcę podważać kompetencji twojego trenera, po prostu uważam , że takie rzeczy jak wyniesienia zapaśnicze już trochę wymagają pewnego "obycia " na macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za to uczimaty które wkleiles nie, rzuć tak kogoś początkującego to zobaczysz jak fajnie sie rozpyerdala o mate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
zabstyl
Za to uczimaty które wkleiles nie, rzuć tak kogoś początkującego to zobaczysz jak fajnie sie rozpyerdala o mate

Chodzi mi tu o szybszą umiejętność przyswojenia(przez początkującego takiej np uchi maty) , a co do rozpyerdolenia o mate to wiem o tym , bo tak kiedyś rzuciłem chlopaka(jak pisałem o nauce padania to się śmiałeś, pamiętasz? A to jest koniecznosc) , obalenia zapaśnicze są imo dużo bardziej siłowe, kontuzyjne i wymagają imo konkretnego obycia na macie, po cholerę uczyć tego początkujących?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Padów się uczyliśmy

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Ale ile ta "nauka" trwała , tak szczerze?
Pady muszą wejść w nawyk i trzeba powtarzać tysiące razy , a nie jeden trening
Btw nawet Joanna(rasowa Kickboxerka )
Obalała Judocko a nie zapasniczo to chyba o czymś swiadczy


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-08-19 23:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie negowałem konieczności nauki padów bo sam ich jeszcze idealnie nie dopracowałem i wiem, że to błąd
Zapaśnicze obalenia są dużo łatwiejsze od tych z judo, np zejścia do nóg, są bardziej siłowe ale co z tego, to sporty walki nie balet
A bez kimona to większość obaleń z judo nie da sie wykonać, ew trzeba je zmieniać, i wtedy bedą nielegalne w judo i bedą wyglądać tak samo jak w zapasach
Inna sprawa, że dużo rzutów z judo polega na tym, żeby się odwrócic do kogoś plecami, nie trzeba chyba pisać co sie może stać jak to nie wyjdzie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium