SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No i co to.do rzeczy ze Ukrainiec cos zrobil? Co ma narodowsc.do rzeczy? Jak to powiadasz, czyz wiekscosci mordow nie dokonuja w PL Polacy? Czyz to nie najwiecej jest przestepstw popelnianych przez Polakow?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze trochę, bo według statystyki na jedno przestępstwo muzułmanina powinieneś wyszukać 50 przestępstw Ukraińców (proporcjonalnie Ukraińców jest 50 razy więcej).


https://wiadomosci.wp.pl/czeczeni-zaatakowali-polska-szkole-dzieci-byly-przerazone-6117342855493761a
Teraz jeszcze drugie 50, czyli razem 100.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-10 23:04:38
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dawaj dawaj te glupoty.

Ty ty nam zawsze mowisz,ze mamy sie przestepstwami muslimkow w PL nie przejmowac tylko skupic na Polakach, bo to ich jest najwiecej i Oni popelniaja najwiecej przestepstw.
Wiec sie odp****** od Ukraincow.i skup na Polakach, bo to oni popelniaja najwiecej przestepstw.

Co, nie w smak.wlasna logika? Uzywamy tylko gdy nam pasuje?
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j**ać k***a nie mogę spać. Dajcie jakieś memy, kawały, ciekawe historyjki na poprawę humoru, bo się rozpłacze i ładna pielęgniarka weźmie mnie za p***e. Albo jakieś filmy, muszę się czymś zająć żeby nie myśleć o tym że boli, nie chce prosić lekarza o leki przeciwbólowe bo rano znów będę zmulony jakbym się nacpal mefedronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bane ... zaraz będziesz zgłoszony do bana !

twoja postawa koliduje z ogólnie przyjętą i słuszną !!! wersją rzeczywistości
siej sobie ten defetyzm gdzie indziej
nie po to TV i inne media w trudzie i mozole "brandzlują" ludziom mózgi
żeby takie aspołeczne jednostki podważały słuszną mądrość etapu
a to USA Ci nie pasuje a to Izrael

zapamiętaj sobie jedno to co mówią mądre głowy w TV jest PRAWDĄ !
o "brzydkich" sprawach się nie mówi bo to mało europejskie
fejsbuki , starbaksiki , społeczne pseudo-problemiki
to są tematy dla nowoczesnego światowca

nie psuj i nie zakłócaj sielanki
dzięki unii polska się rozwija i ludziom żyje się dostatniej
otrząsnęliśmy się z religijnego zabobonu i z patriotycznego zadęcia
pogoniliśmy kato-tradycjonalistów z ich idiotycznym konceptem "rodziny"
w końcu wszyscy jesteśmy Wolni i Szczęśliwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wysocki obejrzyj sobie wydre



"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No i co z tego ja nie bronie zadnych bandytów i mam w dvpie narodowosc , ale póki co to w PL pajacują Ukraince a nie Muzulmanie
Na Kebaby chodze od lat i zawsze bylo wszystko ok , mila obsuga itp .
A Ukraincow juz kilku skasowalem i to oni sami zaczeli
Ale tu na sfd Ukraince sa super, same "ochy "i " achy" , "asymilują sie"
, "dobre ludzie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale bym ją drapu drapu pod bródką
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Dawaj dawaj te glupoty.

Ty ty nam zawsze mowisz,ze mamy sie przestepstwami muslimkow w PL nie przejmowac tylko skupic na Polakach, bo to ich jest najwiecej i Oni popelniaja najwiecej przestepstw.
Wiec sie odp****** od Ukraincow.i skup na Polakach, bo to oni popelniaja najwiecej przestepstw.

Co, nie w smak.wlasna logika? Uzywamy tylko gdy nam pasuje?

Pokaz mi te przestepstwa "muslimków " w PL
A ja ci póki co pokazuje co robi Ukraina
Powtarzam ci pi raz kolejny , jak "Muslim" popelni przestepstwo to powinien dostac taką samą kare jak Polak albo Ukrainiec
A dlaczego mam sie odp******ic od kogos kto pajacuje w moim kraju?
@prosiaczku masz racje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium