SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4664362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jeszcze paru 30stolatków u mnie tę ankiety wypełniło to powinno być git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkiem nieźle sie wyniki klarują jak na razie, jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Podobno Tysonowi proponują 20 milionów za walkę na gołe pięści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
Niegocin
Poszło.
w ch** ciekaw praca musi być o tych bio paliwach


Dzięki
Czy ciekawe to to nie wiem, z odnawialnych źródeł energii pewnie najciekawsze, bo jednak co może być interesującego w wiatrakach albo panelach
Najciekawsze w tym wszystkim bęzdie to jak przemysł naftowy będzie blokował ich rozwój



Zawsze tak robili. Przecież napęd hybrydowy był już ponad 80 lat temu.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pilek
Mam kumpla, który mówi, że interesuje się polityką, chociaż bardziej zakulisową i jest za pisem kuhwa... Nie rozumie także różnicy pomiędzy lewicą, a prawicą.


W Polsce chyba niewielu zna tą różnice. Skrajnie lewicowy, socjalistyczny PiS, jest uważany za prawicę

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to prawda, tylko on twierdzi, żę się interesuje politykom hhihihiih
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnGZ-hV_74EfJe9Jzqm9SIVZ8edxt58XQ_I8NqIIe5F3DLMg/viewform

Byczki poświęćcie pare minut i zróbcie mi ankiete, nawet jeśli was temat nie interesuje ani nie dotyczy to możecie popuścić wodze wyobraźni


Wysłałem.
Jest kilka niedociągnięć. Powinna być opcja "przedsiębiorca", wśród tych: emeryt, student itd.
Nie muszę przerabiać samochodu pod biopaliwa - takiej informacji nie ma. Zaznaczyłem że nie poddałbym samochodu pod modyfikację, ale nie dlatego że nie chcę/nie mogę, ale nie muszę.
"Czy pańskim zdaniem korzystanie z biopaliw jest korzystne dla funkcjonowania samochodu?" - zależy dla jakiego Spróbuj wlać rzepakowy do common raila


Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2020-05-07 14:13:01

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian.B.
zabstyl
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnGZ-hV_74EfJe9Jzqm9SIVZ8edxt58XQ_I8NqIIe5F3DLMg/viewform

Byczki poświęćcie pare minut i zróbcie mi ankiete, nawet jeśli was temat nie interesuje ani nie dotyczy to możecie popuścić wodze wyobraźni


Wysłałem.
Jest kilka niedociągnięć. Powinna być opcja "przedsiębiorca", wśród tych: emeryt, student itd.
Nie muszę przerabiać samochodu pod biopaliwa - takiej informacji nie ma. Zaznaczyłem że nie poddałbym samochodu pod modyfikację, ale nie dlatego że nie chcę/nie mogę, ale nie muszę.
"Czy pańskim zdaniem korzystanie z biopaliw jest korzystne dla funkcjonowania samochodu?" - zależy dla jakiego Spróbuj wlać rzepakowy do common raila



Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2020-05-07 14:13:01


Tak, z tym przedsiębiorcą masz racje, a co do tego pytania czy poddałbyś modyfikacjom, przy omawianiu wyników zaznaczę, że powody do niechęci zmodyfkowania są różne, w tym tak jak piszesz. Chociaż z drugiej strony mógłem to zawrzeć w ankiecie.
A te pytanie do którego masz zastrzeżenie, też słusznie, ale ankieta jak i cała tematyka w sumie pracy będzie sie opierać o opinie januszy którzy nie znają tematu, ja bardziej sprawdzam jakąkolwiek wiedze o biopaliwach i nastroje społeczne.

Wcześniej wysłałem ankiete promotorowi i się nie pruł więc ze strony uczelni problemu nie ma, ale mógłbym to wszystko lepiej zrobić faktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
Marian.B.
zabstyl
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnGZ-hV_74EfJe9Jzqm9SIVZ8edxt58XQ_I8NqIIe5F3DLMg/viewform

Byczki poświęćcie pare minut i zróbcie mi ankiete, nawet jeśli was temat nie interesuje ani nie dotyczy to możecie popuścić wodze wyobraźni


Wysłałem.
Jest kilka niedociągnięć. Powinna być opcja "przedsiębiorca", wśród tych: emeryt, student itd.
Nie muszę przerabiać samochodu pod biopaliwa - takiej informacji nie ma. Zaznaczyłem że nie poddałbym samochodu pod modyfikację, ale nie dlatego że nie chcę/nie mogę, ale nie muszę.
"Czy pańskim zdaniem korzystanie z biopaliw jest korzystne dla funkcjonowania samochodu?" - zależy dla jakiego Spróbuj wlać rzepakowy do common raila




Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2020-05-07 14:13:01


Tak, z tym przedsiębiorcą masz racje, a co do tego pytania czy poddałbyś modyfikacjom, przy omawianiu wyników zaznaczę, że powody do niechęci zmodyfkowania są różne, w tym tak jak piszesz. Chociaż z drugiej strony mógłem to zawrzeć w ankiecie.
A te pytanie do którego masz zastrzeżenie, też słusznie, ale ankieta jak i cała tematyka w sumie pracy będzie sie opierać o opinie januszy którzy nie znają tematu, ja bardziej sprawdzam jakąkolwiek wiedze o biopaliwach i nastroje społeczne.

Wcześniej wysłałem ankiete promotorowi i się nie pruł więc ze strony uczelni problemu nie ma, ale mógłbym to wszystko lepiej zrobić faktycznie


Spoko. Ogólnie jest jest źle. P.S. Sam jestem Januszem, który na 100 litrowy zbiornik paliwa wlewa jako uszlachetniacz rzepaku ciupinę.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciętna osoba jak ją prosze żeby wypełniła odpowiada: "ty, a co to te biopaliwa?"
a potem: "aaa rozumiem, ale to u nas tego nie ma"
Więc jestem w stanie mniej więcej przewidzieć jaki będzie popyt na to xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium