SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Umówiłem się na wtorek z Koreanką. Szczerze to coś podejrzanie łatwo to poszło. Nie pytajcie jak to się stało (ale poznałem przez fb, potem przeniosłem się na Instagrama), w sumie pisałem z nią translatorem, ale podobno umie mówić po angielsku i pracuje w Krakowie, więc pewnie mnie zrozumie (choć język miłości jest uniwersalny), ale na nic zbytnio się nie nastawiam. Już tyle razy była chvjnia, że jak będzie kolejny raz to jeden chuy, dalej będę sobie pomagał ręką albo burdel.

Ciekawe czy będzie jakaś różnica między polkami, a Koreanką, bo w teorii być nie powinno raczej.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-03-05 23:27:19

Ode mnie ,Uważaj bardzo
na portalach randkowych
Bo coraz więcej się pojawia "dziwnych " profili typu "ukrolandia" ," Azja" itp itd
To może być jakaś ściema,podpucha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175


"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Jacob2904
Miło by było. Ogólnie wygląd jest podstawą. Jak laska leci to w sumie pisałem byle co albo nawet tak trochę olewałem, a i tak się łasiła. W sumie lepiej jest je olewać. Dobrze, że się spotkam, bo nie lubię pisać długo z laskami, więc mam spokój do wtorku wieczór. Dwa dni i spotkanie, a nie jakieś pyerdolenie przez instagrama, tindera czy facebooka o dvpie maryni.

Co do wizy to szczerze jak najbardziej możliwe, ale nawet jeśli to przez te kilka tygodni/miesięcy będzie się łasić to sobie pokorzystam, a potem jak się okaże jakie są konkretne intencje to oleje, więc w sumie profit.


jaka średnia ilość kawałów na 10 wiadomości szła?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
leciał translatorem, więc wyrafinowane żarty jęzkowe odpadły.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Heh, no głównie translator, ale to nie fejk, bo jest sprawdzona. Ogólnie to co Zabstyl pisał to prawda i w sumie patrząc kiedyś, gdzie ważyłem 100 kg, teraz zrzuciłem do 84 kg, poprawa wyglądu i schudnięcie te 15-16 kg, myślę, że to absolutna podstawa, bo nie ma co się oszukiwać samemu na ogół skreślam laski, co mają za duży bf%, są za stare, była też jedna Ukrainka nie tak dawno, ale z charakteru taka trochę wulgarna karyna.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-03-06 14:02:50

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
gdzieś czytałem że Azjatki to albo lubią takich swoich idoli od k-popu to w zasadzie czasem ciężko od dziewczyny odróżnić takiego chłopaka albo białych to dużych typów bo to się odróżnia od tych małych nicponii ichnich żeby był kawał konia ale czy to prawda ?

zresztą koreański znacznie łatwiejszy bo ich alfabet jest "normalny" mają 30 coś znaków tylko wyglądają dziwnie nie musisz się uczyć kilku tysięcy różnych ikonek jak w chińskim czy japońskim , bystry chłopak jesteś to opanujesz a rodzice pewno też cię przyjmą bo w końcu "doktór" ... kto wie może jaki wujek w rodzinie nagina taekwondo to będziesz miał darmowe lekcje, ogólnie kraje eleganckie tylko uważaj bo może to jest jakaś podstawiona lampala z północy i szuka tutaj dojścia do przyszłych ludzi sukcesu doktorów profesorów docentów albo cię będzie chciała zwerbować to musisz być ostrożny !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
QhuTaz
jakaś podstawiona lampala z północy



Pierwsza myśl wszystkich facetów, którzy byli podrywani przez Azjatkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
QhuTaz
jakaś podstawiona lampala z północy



Pierwsza myśl wszystkich facetów, którzy byli podrywani przez Azjatkie.


no co poradzisz ... jestem zpecyfidzny

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
użytkownik ciepal3 atakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
trzeba koniecznie słuchać przy takim treningu radzieckim muzyki syntetycznej
no to jest chyba oczywiste ale przy braku tak elementarnej wiedzy nie ma się co dziwić że nie ma postępu treningowych

pathetic
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium