SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To se zatrudnij jakąś sexy dwudziestkę

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No będę musiał, ale takie najczęściej biorą 10k i też to jest związane z innymi usługami albo w ogóle nie pracują
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie udało mi się złożyć papierów na czas i nie dostanę dotacji na konferencję. Miałem dzień spóźnienia, no i chuy. OStatnie papiery dostałem w sobotę wieczorem, w zamkniętym pokoju i zabrałem je dopiero w poniedziałek, a czas na złożenie do niedzieli. Profesorce pościemniam, że odrzucili wniosek, bo byli lepsi, a nie dlatego, że się nie wyrobiłem i chuy. Klęska ehh... Gdybym wiedział o tym wcześniej


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-03-10 16:50:25

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No to lipa Agares, ale tak to jest wszystko musi być w terminie i nie ma zmiłuj. Co to za konferencja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Kuhwa... Najbrzydsza dziewczyna w mieście skorzystała z okajzi i mi życzenia złożyła na dzień chłopaka i pocałowała mnie w policzek


Brzydkie desperatki często się poniżają, próbują wszystkiego żeby zaruchac.
Nie daj się wykorzystać


Zmieniony przez - grind w dniu 3/10/2020 5:30:01 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Najgorzej jak się taka desperatka uczepi i nie daje żyć i wypisuje albo wydzwania mimo totalnego olewania i nie odczytywania wiadomości nawet w sumie ta co mnie męczyła to nie była brzydka ale ostro poj**ana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ... ;/

Tak a propos walki Radczenki ze Szpilką. Szpila naturalny Cruiser walczył w HW i nie szło mu najgorzej.
Radczenka go opykał, a przegrywał z innymi Cruiserami z Europy. Wobyraźmy sobie teraz tych zawodników trenujących od zawsze w USA>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
EJTEMM, złożyłbym wcześniej gdybym wiedział, ale promotorka napisała pismo jakoś w sobotę wieczorem, a ja wtedy byłem w domu po certyfikat z angielskiego, myślałem, że mam czas a nie mam, ale chuy tam i tak mała szansa na stypendium i zresztą koronawirus, więc pewnie by odwołali.


Zobaczymy jak się rozpleni korona wirus. Następne 2 miesiące będą przesrane, a potem już spoko

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kupiłem, nowy telefon OPPO AX7, zayebista bateria. Funkcja rozpoznawania twarzy i odcisku palca jako metoda dostępu też spoko, wcześniej tego nie miałem
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja jestem ciekawy czy jak wzrośnie liczba zachorowań to kościół wprowadzi jakieś zmiany, tym bardziej, że w święta to różne adoracje itp czyli idealne warunki do przekazania wirusa bliźniemu swemu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium