SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
czarni lepsi w boks
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No ciekawie jakby wyglądała historia boksu zawodowego, gdyby Słowianie walczyli, ale przez to, że u nas była komuna nie mogli działać w boksie zawodowym, a teraz Słowian jest w sporo w boksie.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
bane158
Jak Dubois nie zKOuje to i tak zostanie wydymany


a widzi pan panie bane , zKOował
a i tak go wydymali
Usyk miękki jest po dole i tak można go ubić ... a cios był w pas czyli legalny
i widać na nagraniach zdjęciach i różnych ujęciach że pasma podciągnięty aż za pępek tego pępka nie widać ,i nie ma dyskusji bo każdy se może obejrzeć powtórkę wideo na "slomo"
ale już tam było chyba ugadane jak ma być , no gdzie by tam "Nasz" polski bohater narodowy miał przegrać ?

bo jak Usyk ma jaja w tym miejscu to albo renta inwalidzka ... albo w cyrku niech jeździ i pokazuje

i gdzie się teraz odwołać w której federacji protest składać ?






Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2023-08-27 09:28:41
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Właśnie miałem się odnieść do tej sytuacji panie prosiaczku , to był czysty bodyshot , Ukrainiec przyaktorzył i dostał czas na dojście do siebie,sędziowie byli po stronie ukrola , Dubois Wygrał


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-08-27 09:35:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
chociaż taka refleksja mnie naszła ... może to i dobrze bo jakby sędzia liczył tak jak trzeba to może byśmy jakieś zamieszki kvrwa mieli

mnogo ich , ludzie piszą że na stadionie grube tysiące


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2023-08-27 09:38:24
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
gen. Skrzypczak twierdzi, że polska ma mobilizować ukrów i wysyłać na ukraine albo wysyłać ich, żeby tam byli szkoleni xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
stadion duży, fajny.chyba z połowa publiki to Ukraincy.wielu z tryzubami.chyba wszyscy ci Ukraincy w wieku 20-30 lat i trochę dziwne ze az tylu ich tutaj manifestujących przywiązanie do kraju a nie walczących na froncie.
organizacją fatalna, nie można było płacić za picie jedzenie kasa ale najpierw wymieniać ja na żetony.kolejki do punktów gastronomicznych wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
e2e4
stadion duży, fajny.chyba z połowa publiki to Ukraincy.wielu z tryzubami.chyba wszyscy ci Ukraincy w wieku 20-30 lat i trochę dziwne ze az tylu ich tutaj manifestujących przywiązanie do kraju a nie walczących na froncie.



W punkt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
przy ocenie kawałka oddam głos klasykowi





Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2023-08-27 20:13:50
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato