SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No dla mnie Badoo było trochę lepsze od Tindera. Na Tinderze widzę sporo lasek promujących swojego Instagrama.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Sympatia lepsza niż Badoo i Tinder razem wzięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Muszę zostać bogatym człowiekiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
pilek
Muszę zostać bogatym człowiekiem.

Pilek to graj w totolotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
pilek
Muszę zostać bogatym człowiekiem.


o widzisz
to mamy podobnie też muszę być znowu zamożny (był czas że wiodło mi się lepiej niż dobrze i chcę do tego wrócić ... nie żeby zaraz bogactwo bo to nie byłem nawet blisko tego żeby być blisko , ale lepiej niż przeciętnie na pewno)


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 3/12/2021 1:29:25 AM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
YebatzKimona
Górnicy dostaną 120k netto jeśli odejdą z zawodu xD


Powinni dostać 7,62 na 39 mm jeśli nie odejdą.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Masz bardzo samolubne podejście Marian



Co prawda słyszałem o takich sytuacjach, ale mi takowa przydarzyła się dopiero dzisiaj - zamówiłem sprzęt agd za parę ładnych stów, siedzę w domu - dzisiaj miałem odebrać towar od kuriera. Słyszę dzwonek od drzwi, otwieram a tam paczka leży na ziemii a kurier już u sąsiada 30 metrów dalej
Podbijam do jana i pytam, czy to jakieś nowe procedury doręczania, czy co, bo ani nie złożyłem żadnego podpisu, nie próbował do mnie zadzwonić i równie dobrze mogłoby mnie nie być w domu. Na co gość do mnie, że następnym razem nie będzie nawet tyle czekał i że od razu będę odbierał towar z magazynu głównego
Bezczelność ludzi przekracza coraz to dalsze granice...



Zmieniony przez - Sepko w dniu 2021-03-12 08:55:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
W kurierce to najgorsze sebostwo pracuje i raczej mała szansa, ze kogoś zwolnią za choyowa robote bo tam jest bardzo duży przemiał i wiecznie ludzi brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No ten synek to akurat trochę już rozwozi na mojej gminie, ale z gadki widać, że niereformowalny człowiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No mega wk***iające istoty trzeba przyznać i praktycznie nie ma jak ich rozliczyć ze zskradzionej paczki. Rękawice bokserskie idą mi z holandii 3 lata


Znalazłem kumpla z przedszkola


Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-03-12 10:44:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium