SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93090
Dla mnie Korwin i tak sporo zrobił, bo zaszczepił w wielu poglądy wolnorynkowe. Ja się z nim nie zgadzam w kwestii dobrowolności szczepień (imo powinny być obowiązkowe czy poglądami na globalne ocieplenie). Im więcej go słychać tym lepiej.

Jak Konfederacja dostanie się do sejmu to prawdopodobnie PiS nie będzie miał większości i się uspokoi trochę z rozdawnictwem, propagandą. Będzie musiał mieć koalicjanta.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Konfederacja na chwilę obecną jest najlepszym wyborem. Lepszym złem. Ale czy w ogóle wejdą do sejmu. Czy głos nie pójdzie na marne.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93090
Nie pójdzie na pewno na marne. Jak się Konfederacja dostanie to PiS nie będzie miał większości. W tamtych wyborach brakowało 0,24% i jakby weszła to PiS w 2015 nie miałby większości. Kantar daje 5-7%, a na sondaże CBOS itd. nie ma co patrzeć tam zawsze PiS ma podkręcone wyniki.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma czegoś takiego jak "zmarnowany głos" w demokracji przedstawicielskiej kiedyś już o tym pisałem
macie mi uwierzyć na słowo teraz
nie ma i już ... serio mówię znam się na tym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
to zagłosuje na konfederacje, posłucham się Prosiaka :D
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
BlacCat
nasz spam przypomina taką wiochę na końcu świata , wokół puszcza starodawna , moczary , uroczyska ... rzeki rozlane
i pośrodku My

jak się kto nowy ... Łobcy pokaże
zaraz japy wrogie i podejrzliwe
spamowiczan pojawiają się ...

kto Un , a po cholere Un tu ?
i zara chopaaakiii
łobcy we spamie !
bierta widły
i leci banda
ze śtachetami , lagami , ktoś łancucha z kłódką zabrał przezornie

my go trzymiemy a wy lećta po Yoshiego
i z bana Go ! z bana w łeb i w kichy !





Nie przesadzaj Pan, Panie Prosiak Właśnie fajnie jak pojawia się ktoś nowy i oby więcej. Nikt nikogo na widły nie bierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
casus Wysockiego spowodował jednak wzmożoną ostrożność i nieufność

w takim gronie jak nasze ciężko świeżakowi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
To prawda, niestety teraz każdy będzie się zastanawiał, czy każda nowa osoba w naszym dziale mówi prawdę, czy opowiada bajki. Szkoda, że tak wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Chłopaki ja jestem u was świeżakiem i nie czuje się jakoś, żebym dostał widłami. Lubię w trakcie roboty poczytać i nie raz się pośmiać.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93090
Trzymajcie kciuki

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium