SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4660940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ludzie gadają, że tak na prawdę najmocniejszy jad na pszczoła, bo zostawia żądło, które pompuje jad. Ciekawy jestem czy faktycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam uczulenie na pszczoły więc dla mnie jest najmocniejszy. A czy ogólnie jest to nie wiem.

Zaraz mam prześwietlenie biodra, bo cały czas mnie boli, coraz bardziej. Oby tam nic nie wyszło złego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Podobno najwięcej jadu, ale nie wiem jak tam ze składem, ale też podobno mocny. Jak wrócę to dwa fajne filmiki wstawie o tym. Trochę ludzie też przesadzają z agresją Szerszenia. Jest łagodniejszy niż sądzą. Boją sie, bo po prostu jest duży. W sumie osy łapałem na zajeciach z bezkregowco

Ja to zawsze chciałem zrobić albo bijatykę albo grę karcianą. Bijatyka byłaby w chooy skomplikowana, ale staralbym się ja uprościć tak jak np jest w Mortal Kombat na Androida iOS, gdzie sterowanie polega na klikaniu i co jakiś czas kombo, gdy pasek się załaduje. Fajnie byłoby mieć np jeszcze do współpracy grafika, który robiłby wygląd kart/postaci, ale w Internecie można się zgadać i z kimś robić/komuś zlecić.
Mobilne mają potencjał zysku, bo jak widzę ile trzeba płacić za dodatków rzeczy w grze mobilnej to głowa mała - od 45 do 450 zl - więcej jak za normalne gry na PC.

Ci co robią gry są podobno gorzej opłacani, bo jest więcej chętnych na taką robotę niż robienie nudnych jakichś tam aplika


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-07-16 15:44:22

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobulibyście sobie jakis zabieg estetyczny? Czy uważacie, że jak się jest facetem to to pedalskie i w życiu? Czy tak ale tylko przy dużych defektach? Mój brat właśnie skończył sobie wypalać włosy na klacie laserem, bo go wk***iało ciągłe golenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w ogóle to wyrosły mi włosy na dole brzucha. W końcu jakiś znak, że mój organizm jednak dojrzewa. Pewnie zaraz wypadną bo chemia, ale sąxd i jak wypadną to odrosną. Ciekawe kiedy broda wyrośnie, bo na razie właśnie tylko na brzuchu mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam włosy na klacie, brzuchu i raz z ciekawości ogoliłem. Śmiałem się sam z siebie. Nie mogłem się przyzwyczaić i tylko czekałem, aż odrosną. Dla mnie to jest kwestia osobista i nier obiłbym z tego afery. Wg mnie to jest dokładnie to samo co pójście do freyzjera itd.

Agares ja bym mógł grafikę w sumie zrobić, gdybym miał dochody z tej gry, bo to nie jest jakiś duży problem. Robiłem do tej pory,m tylko grafikę 2 d, ale zdrugiej strony avengers alliance jedynka była w 2d i zrobiła większą furorę niż dwójka, która była 3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam na razie tylko taki cienki paseczek, ale mam nadzieję że będzie więcej. Brodę bym chciał mieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mnie to włosy w sumie urosły na klacie jak miałem 13 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w tym wieku miałem jeszcze mleczne zębyxd ale u mnie dojrzewanie ma opóźniony zapłon. Za to jako niemowlę bardzo szybko nauczyłem się stać. Ja to bym chciał wyglądać już jak chłopacy ze szkoły, czyli bardziej dorosło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kutfa, to od, keidy Ty masz tego nieboraka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium