SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Lockdown w całym kraju będzie obowiązywał od 20 marca do 9 kwietnia. Swoją działalność muszą zawiesić:

- hotele;

- galerie handlowe - z wyjątkiem m.in.: sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni, sklepów zoologicznych i z artykułami budowlanymi, w galeriach handlowych nadal będą mogły działać m.in. usługi fryzjerskie, optyczne, bankowe, pralnie;

- teatry, muzea, galerie sztuki;

- kina;

- baseny;

- sauny, solaria, łaźnie tureckie, salony odchudzające, kasyna;

- stoki narciarskie;

- kluby fitness i siłownie;

- obiekty sportowe (mogą działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego i bez udziału publiczności).
- Nie wprowadzamy ograniczeń w przemieszczaniu się - mówi Adam Niedzielski. Kościoły nie zostają zamknięte, obowiązuje zasada: jedna osoba na 15 m2.

- Chciałem zaapelować do pracodawców, aby w miarę możliwości przejść na pracę zdalną. To jest ten moment - mówi Niedzielski.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Grunt ze koscioly otwarte
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Tak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
akurat wróce po lockdownie jak sie polacy wyleczą i was pozarażam południową odmianą wirusa hahahhhahahah
kachu kachu i do piachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
brawo Hiszpania
jeszcze z 5 - 10 lat i ludzie będą chlipać po kątach po cichu Franco wróć !

EU yebnie z hukiem i pociągnie ją właśnie Hiszpania ... innymi słowy sądzę że sukces gospodarczy Hiszpanii będzie przyczyną rozpadu wspólnoty albo jej głęboki reorganizacji

co to lockdownu no to nie ma się co dziwić będę wyciskać ile się da , co by nie mówić do września zaszczepią jeszcze sporo ludzi i sporo ludzi przechoruje wirusa ... możliwe że będzie trzeba już odpuścić może to ostatni wielki skok na kasę ?!
to nie może trwać w nieskończoność ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ja mieszkam w domu 15 lat
mieszkałem też w bloku przez 20 lat
dużo zależy od wieku i lokalizacji
ja sądzę tak 60% do 40% na korzyść domu jednorodzinnego
w bloku blisko wszędzie i mniej zachodu utrzymaniem ogólnie rozumianym
ale klitka i sąsiedzi dupa przy dupie

w domu więcej zachodu przy wszystkim więcej pracy ale więcej spokoju więcej miejsca i wygodniej na co dzień , ja mieszkam na przedmieściach więc wszędzie mam dalej

to wszystko oczywiście z punktu widzenia zwykłego Janusza normika ... bo jak jest gruby $$$ to wszędzie jest zaj**iście

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
supcio PiS
powinien zostać już na zawsze
Kaczy pociągnie jeszcze ze dwie kadencje
a potem ma godnych następców przecież
Adrian Matołusz Daniel z Orlenu
Zbyszek "mniej niż zero"

też powinni zrobić czterodniowy tydzień pracy i więcej ludziom dać pieniążków powinni ... powinno być 1000 a nie 500 plus bo 500 to mało już , i dla biednych co nie mają , tych co nie pracują bo skąd mają mieć? też powinno być więcej , jak ktoś pracuje to przecież ma to jemu już nie trzeba dawać

jak jest bieda to rząd powinien pracować nad ustawą żeby nie było biedy , rząd może przecież wydrukować pieniędzy dla biednych i dać to by nie było już biednych

teraz same podwyżki wszędzie i drogo jest bardzo wszędzie rząd powinien zakazać podwyżek żeby ceny były małe i dać wiencej piniendzy ludziom a tylko sobie dają
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
akurat sie lockdown konczy na rocznice smolenska
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Słyszeliscie ze w Tekenie 7 bedzie pani premier polski?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium