SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A ja mam wrażenie że takie dyskusje o nieistotne pierdoły wywołują ci politycy którzy najchętniej widzieliby u nas flagę ruskich
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar
A ja mam wrażenie że takie dyskusje o nieistotne pierdoły wywołują ci politycy którzy najchętniej widzieliby u nas flagę ruskich


Rozwala mnie dzisiejsza polska "prawica". Jęczą o Niemców ale chyba pamięc mają wybiórczą, chyba zapomnieli co ruscy robili w Polsce i z Polska przez 45 lat.

Pamiętam czasy jak Korwin był pro USA, teraz coś mu się pomieszało.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jakby jeden Wołyń i pomniejsze partyzancie walki były cięższym grzechem niż Katyń, okupacja, Syberia i gułagi, i to co się działo jak ruscy wchodzili do Polski, od wschodu na zachód bez wyjątków


Zmieniony przez - grind w dniu 5/1/2022 9:38:45 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Skoro tak huczą że nie ma nacji nazistów tylko to byli Niemcy i trzeba pamiętać, niech pamiętają że nie ma nacji komunistów, to byli ruscy i trzeba pamiętać
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Yoshi87
Ostatnio obejrzałem horror "Nie słuchaj ich / Voces" i spodobał mi się. Temat dobrze znany i trochę oklepany, ale Hiszpanie potrafią w horrory i jest świetny klimat.

https://www.filmweb.pl/film/Nie słuchaj ich-2020-860791

Obejrzałem też nowego Batmana i spodobał mi się. Postawienie na Gacka jako detektywa targanego emocjami związanymi z przeszłością było świetnym pomysłem. Pattison też dał radę. Jedyne co mnie denerwowało, to Kravitz jako Kobieta Kot. No jakoś mi jej uroda i aktorstwo nie podchodzą.



Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-05-01 20:08:20



Oglądałem tego batmana nowego dzisiaj i strasznie się wynudziłem, gra aktorska niektórych na duży plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
W ogóle beka z kobiety kot mówiącej o białych bogatych z przywilejem do białego batmana który jest bananowym dzieckiem i nie musiał przepracować dnia tylko może się bawic w mściciela
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ogólnie ruskom się pobłaża, jeśli chodzi o historie - Hitler i Niemcy przedstawiani są jako największe zło, ale co się dziwić skoro to Żydzi kontrolowali i kontrolują większość mediów choćby w USA i to oni dyktowali sposób myślenia w USA przez długi czas.


No mnie też to wkvrwiła ta scena, nie dość, że lewicowa zyebana to w chooy nielogiczna, ale po części w sumie pokazuje logikę kobiet he he, laska mówi jedno, a robi drugie. Niby białym bogatym gardzi, a jednocześnie się z nim liże.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Ja tego Batmana nie obejrzę, nie dam rady. Nie mogę patrzeć na ani słuchać Pattinsona, Kravitz w ch** mi się nie podoba z kolei

Ja tak samo , jedyny nierysunkowy Batman jaki mi się podobał to ten z Keatonem, Kim Basinger i Nicholsonem w Roli Jokera
Btw no i dwójka także była fajna z Michelle Pfeifer i Danny De Vito, ale to tyle
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mnie w filmach z Batmanem ostatnio boli, że są cały czas ci sami złoczyńcy, mogliby dać kogoś kogo nie było jeszcze w żadnym filmie, bo Pingwin i Człowiek Zagadka już byli w dawnych filmach.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
Mnie w filmach z Batmanem ostatnio boli, że są cały czas ci sami złoczyńcy, mogliby dać kogoś kogo nie było jeszcze w żadnym filmie, bo Pingwin i Człowiek Zagadka już byli w dawnych filmach.


No bo Batman to nie Punisher i nie likwiduje celów.
Cała generalnie historia Batmana to w kółko powracający ci sami złoczyńcy, w komiksach też
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium