SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
zabstyl Madki uciekają z reguły jak się wprowadzisz z kumplami i imprezujesz ostro , póki co twoje mieszkanie i wolno ci ale i tak to jest "chore "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No też w tym kontekście myślałem i zastanawiałem się jak to jest z wynajmem pod lokale usługowe, czy też ciężko jest wywalić itd.

Teraz pasuje na żonę jakąś młodą dvpę ogarnąć, bo imo wiek matki ma mega znaczenie, jeśli chodzi o choroby genetyczne.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co zdrowe, wychowasz se takiego Korki Taczera, PiS i kościół na pewno wspomogą finansowo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
Lokale usługowe są dużo "droższe " niż mieszkania , szczególnie w dużych miastach
Btw znam typa co wynajmuje lokal "bankowi" za 50 tysi na miesiąc , i po hvja tu "pracować"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym na jego miejscu tylko se trenował i miał w dupie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Podobno w piątek mają być ogłoszone kolejne obostrzenia. Gastronomia będzie mogła serwować jedynie na wynos.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
No ja tak samo i jeszcze po świecie bym sobie śmigał gdzie popadnie
Btw ja i tak Kebaby na wynos biorę ostatnio


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-10-23 00:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja też wszystko na wynos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ale u mnie się robi gęsta atmosfera w zakładzie panowie. Nie wiem czy wam pisałem. Przed rozpoczęciem roku zmienił się kierownik zakładu na takiego wrednego gościa, który stosuje pewne wymuszenia, nie sprawdza artykułów przez kilka lat, nie robi pracy do grantu, mimo, że bierze za to pieniądze, stosuje taki lekki mobbing typu, nie wpiszesz mnie do grantu i go nie zrobisz to już groźby typu zwolnienie, ja tam nie mam za bardzo z nim styczności. Trzy osoby z zakładu poszły do włądz dziekańskich, żeby kierownikiem nie został, ale mimo wszystko został, bo nie było innego kandydata. Koleś się dowiedział i dosyć mocno zareagował powysyłał różne maile do tych, co chcieli, żeby on nie został kierownikiem. Ponadto, teraz koleżanka zmieniła zakład, bo już nie wytrzymała psychicznie chyba. W sumie kiedyś mówiła, że była przez niego na terapii. Teraz parę innych osób, które razem z nim ma dydaktykę ma iść do dziekana, bo podobno odpyer*ala niezły szajs.

Tak w sumie piszę, bo wydawać by się mogło, że uczelnia to jacyś ludzie na poziomie itd. a jednak mobbing, układziki, nepotyzm, kolesiostwo tam się w sumie mają całkiem nieźle.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-10-23 10:18:39

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie na uczelni był taki ale dostał pare razy wpyerdol na mieście od studentów transportu i sie uspokoił

innemu typowi od grafiky inżynierskiej typ zrobił rzutowanie gwoździem na masce samochodu- zaliczył na 3, ale i tak go na sesji uyebał
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium