SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No mnie też to zdziwiło. Tak z 5 lat temu to głównie KNP/KORWIN, a teraz lewica, ale znowu jeszcze wcześniej tak z 10 lat temu sporo młodych popierało Ruch Palikota, czyli znów lewaków. Się to wszystko zmienia.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Jacob2904
No właśnie, zgadzam się nie można liczyć, że dana partia będzie w 100% odpowiadała poglądom danego wyborcy, a niestety niektózy się zniechęcają, bo Konfa ma bardzo konkretny program i poglądy i komuś się jedna rzecz w niej nie spodoba mimo, że kilkanaście innych pasuje i już przestają głosować.

Niektóre partię stosują taktykę, że pieprzą ogóły typu "Polskę trzeba naprawić", "Pogonić złodziei", "trzeba dbać o obywateli" unikając szczegółów jak ognia, żeby któryś z konkretnych punktów nikogo nie zraził, bo raczej z punktem "Polskę trzeba naprawic" wszyscy się zgodzą, natomiast z punktem zmniejszyć/zlikwidować nadmierną biurokrację - część wyborców jako urzędnicy się zniechęcą, a konkretów takich jak Konfa ma niewiele partii: "ograniczyć koryto" i Konfa od razu ma rozwiązanie - ograniczenie wielkości instytucji państwowych, liczby ministerstw, tak żeby mniej PiSowskich rodzin i znajomych było przy korycie



Stosują proste zdania, bo lud jest prosty, nie oszukujmy się połowa naszych rodaków to idioci albo ludzie prości a do takich ludzi mówi się prosto, nie nawija się o pkb, inwestycjach, i innych sprawach.. bo oni i tak tego nie zrozumieją, tylko mówi "Rozwalimy tą złodziejską kastę, Polacy muszą godziwie zarabiać bo im się to należy" takie słowa do nich trafiają.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2019-10-11 15:29:29
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
pilek
Rozmawiałem dzisiaj z dziewczyną, która ma 147IQ, powiedziała, że nie idzie na głosowanie. Krytykowała PIS, że nie zakazał trzymania psów na łańcuchu Grubo.


IQ jest mocno przewartościowaną zmienną wręcz często wykorzystaną w erystyce przez lewaków.

Agares


No mnie też to zdziwiło. Tak z 5 lat temu to głównie KNP/KORWIN, a teraz lewica, ale znowu jeszcze wcześniej tak z 10 lat temu sporo młodych popierało Ruch Palikota, czyli znów lewaków. Się to wszystko zmienia.


A tu się nie zgodzę. Korwin nigdy nie miał więcej niż 5%. Z kolei luka na "NOWOCZESNĄ, LIBERALNĄ LEWICE" jest u nas non-stop widoczna. Był Palikot, potem była Nowoczesna, potem Wiosna Biedronia.

Za każdym razem partie te zyskiwały około 8% i za każdym razem szybko upadały. Ale ta luka istnieje i będzie istnieć, bo to wynika z charakteru filozofii nowoczensej lewicy czyli: niby wolny rynek, ale też szanujemy wszystkich dookoła.

Oczywiście proza życia pokazuje, że chodzi tylko o walkę o jakieś absurdalne prawa dla LGBT itp.

Wg mnie rozgrywka w Polsce toczy się o dwa niezdecydowane elektoraty:

1. Nowoczesne lewaki - oni nigdy nie poprą konfy, bo oni patrzą głównie na liberalizm społeczny, a gospodarczy jest tylko w teorii.

2. Chwiejni PiS-owcy - głosujący na PiS bo ich wkvrwia zakłamanie PO. I tutaj jest szansa na głos na Konfę, choć mała. Ostatnio mój kumpel, wieloletni PiS-owiec, stwierdził że miarka się przebrała i głosuje na Konfę. Stwierdził, że poziom socjalu przekroczył granicę tolerancji (ale przeszkadzało mu to zawsze). Takich jak on mogłoby być więcej.



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2019-10-11 16:16:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc tak
zjadłbym jajo w majonezie
i coś z mięs , no ... może z serów też

niestety , już popiłem
zapomniałem zjeść

wielkie wojny
krwawe spory
starcia bezlitosne
wzniosłe idee

a niech ich tam ...

co ze mnie za Błazen
jak już nie potrafię się śmiać
nawet z siebie
została śmieszność
to taka bezradność , tylko wszyscy wiedzą
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Zayebiscie duże kolejki na dworcach. Sporo młodych jedzie na wybory.

Może masz rację Dremor, zawsze jest luka dla lewackich partii i te 8% zgarniają. Pewnie to z tego wynika najpierw poparcie Ruchu Palikota, a potem Wiosny.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No prawica w Polszy jest wyjątkowo malutka, wystarczy spojrzeć jak się mają prawicowe/narodowe ugrupowania w takiej Hiszpanii czy we Włoszech nie wspominają o Francji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawicowcy w Hiszpanii? Hiszpania jest w kurve na lewo, młodzież też w lewą strone i to dużo bardziej niż u nas
Pedały tam sie mocno panoszą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Zgadza się, ale w wyborach proszę Ciebie jednak dostali prawicowcy narodowcy trochę więcej, wiadomo, że vciągle g****, ale u nas jest jeszcez gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja sądziłem, że po przejściu Kukiza do PSL sporo wkurzonych wyborców zwróci się w stronę Konfedarcji, bo u Kukiza elektorat to też sporo antysystemowcy, ale jakiegoś poważnego wzrostu nie było.

Hiszpania tam lewactwo świetnie się trzyma. Ta partia prawicowa we Włoszech jest prawicowa tylko światopoglądowo, ale nie gospodarczo. Tam wprowadzili dochód podstawowy. Francja ma Le Pen, ale u nich to samo światopoglądowo na prawo, ale gospodarczo na lewo, zasiłki i socjale tak, ale dla swoich, a nie dla imigrantów.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium