SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
czyli co ?
jajco

oni wszyscy mają jeden cel tylko próbują robić inną grupę docelową żeby na jej głosach ... czyli plecach dostać się do koryta

a te "podziały" lewica prawica centrum ludowcy itd. to tylko dym w oczy
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
QhuTaz
czyli co ?
jajco

oni wszyscy mają jeden cel tylko próbują robić inną grupę docelową żeby na jej głosach ... czyli plecach dostać się do koryta

a te "podziały" lewica prawica centrum ludowcy itd. to tylko dym w oczy






2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Marian.B.
grind
Dobrze powiedziane Pilek.

Każdy ruski z kasa sp*****la na zachód


Kto na przykład?



pół lazurowego wybrzeża
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ano tak to jest panie bane
gupie ludzie łykajom wszystko po same bile z uśmiechem na twarzy i jeszcze płacom za tą przyjemność
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Centrum jest najlepsze bo (przynajmniej w teorii) polega na wybieraniu tego co najlepsze z lewa i prawa. A to że jakieś partie tylko to udają to już inna sprawa
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
hahahaha

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wystarczy popatrzeć na prawicę i lewicę w Polsce. Jedni drodzy to poj**y i nie chciałbym żeby kiedykolwiek rządzili krajem. Jedni są pop******eni że szkoda komentować i drudzy.

Dlatego nie ważne jakie coś ma minusy, centrum i środek polityczny jest najlepszy.

Dokładnie pośrodku pomiędzy zj**ami z lewej i zj**ami z prawej.

In the end of the day jak Prosiaczek napisał, żadnym politykom nie chodzi o żadne dobro żadnego narodu, ale dopóki ustrój w kraju jest wyważony pośrodku nikt nie musi się obawiać że szmaciarze w nocy wejdą mu do domu i zamkną bo im się nie podoba jak żyje albo co mówi
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Odnośnie zadłużania kraju, nie róbmy śmiechu, nie ma czegoś takiego już dawno jak kraj. Jest firma. A z firmą zrobi ten kto ja posiada co chce
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
Ideologie polityczne Wprowadzenie
Andrew Heywood'a

bardzo fajna książka i dla studentów na "rozpęd" i dla zwykłych ludzi ku rozszerzeniu horyzontów
na wstępie jest tam zawarta jedna myśl ... ( nie będzie to cytat bo już tak dokładnie nie pamiętam)
jednak chodzi o to że wszelkie Ideologie są tylko narzędziem dla klasy politycznej by dostać i utrzymać się u władzy ... i to w zasadzie koniec

oczywiście autor na tym nie kończy i wiedzie nas przez różne różniste zakamarki wiedzy tak ciekawej jak zbędnej
jak większość w zasadzie nauk humanistyczno społecznych ... ale ja lubiem
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Podziel ludzi na dwie grupy i daj im inne chorągiewki. Się z czasem będą nap*****lac

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato