SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1253366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 905 Napisanych postów 5961 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127270
Trzeba je ustawiać tak jak w Egipcie, a nie p******ić się.

Skończyłem współpracę z najgorszym klientem jakiego miałem !! jest!!

Zmieniony przez - pilek w dniu 2018-12-17 19:06:04

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 556 Napisanych postów 1282 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 96887
pilek a może pomyśl sobie tak ...

a może by przestawić drogowskazy
wypuścić z prądem rzek bezbrzeżne smutki?
a może by na głuchej stacji marzeń
dać dróżnikowi setkę niezłej wódki?

człowiek bez osiągnięć ...za to bez ambicji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 905 Napisanych postów 5961 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127270
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1907 Napisanych postów 6091 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 96479
Wlasnie skonczylem ogladac serial "Slepnac od swiatel". Polecam serdecznie, swietne meskie kino.

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 686 Wiek 12 dni Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10359
Skoro mowa o serialach, to czy ktoś ogląda może Wikingów? Właśnie emitują nowy sezon
Pamiętam, że kiedyś była tu spora grupa fanów tego serialu. Zastanawiam się, czy tylko ja odnoszę wrażenie, iż poziom dość znacząco spadł w ostatnim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1907 Napisanych postów 6091 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 96479
Ja ogladam, ale moim zdaniem od smierci Ragnara flaki z olejem rozwlekaja i juz nie jest tak fajnie. W tej chwili nie ogladam, czekam az sie skonczy sezon zeby obejrzec na raz.

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja też oglądam UpadekKrólestwa na netflixie i jest spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 556 Napisanych postów 1282 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 96887
przecież on był był główną postacią , która ciągnęła całą inbe
ale jak twórcy zobaczyli a raczej policzyli cebuliony to zaczęli knuć żeby jak najdłużej ciągnąć temat
można było zrobić jeszcze z 5 odcinków pokazujących jak synkowie zrobili rejzę łupieżczo mszczącą
ale historia historią a fakty faktami ... jednak pinionszki to pinionszki i tszeba cisnąć ile siem da
1

człowiek bez osiągnięć ...za to bez ambicji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )