SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
grind
30% więcej wyjazdów karatek do ataków serca w Dublinie niż pół roku temu.
W grupach wiekowych w których miały miejsce jedynie pojedyncze przypadki w ciągu roku duży wzrost. Większość ludzi w Dublinie zaszczepiła się trzy razy




no kvrwa
chyba się zaczyna "folijarski" czarny scenariusz
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ale jak to co innego Prosiaczku?
Zwłaszcza biorąc pod uwagę że chłopcy są w rozwoju 2-3 lata za dziewczynami. To jeśli już dziewczyna mogłaby to przeżyć dojrzalej

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tak jak w tych klipach z insta co wstawiałem, pewnie powodem tych ataków serca jest zimna pogoda, albo kopanie w ogródku, albo herbata, albo gry komputerowe albo ocieplenie klimatu. Ch** wie tyle możliwości
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
bądźmy szczerzy tu nie o intelekt idzie tylko ten drugi narząd który też jest zasilany krwią !

nastoletni chłopak to konstrukcja prosta i tam za bardzo nie ma się co zepsuć pod tym względem , teraz zaczęli wydziwiać i wmawiać różne poyebane sytuacje

każden nastolatek chce rypać tylko nie każdy może , tak to już jest czy to z woli bożej czy to robotę ewolucji tego nie wiem
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No nie Prosiaczku nie zgodzę się. Jakby tak było że się jest takim prostym itd to obaj byśmy byli normalni

Koleś pokonał przeciwnika w walce MMA technika z prowrestlingu

https://www.instagram.com/reel/CnbaPgeKAd3/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Zmieniony przez - grind w dniu 1/18/2023 9:16:46 PM
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
taa ... ta praca w ogródku szczególnie jest niebezpieczna słyszałem

zresztą ludzie nieostrożni są za dużo cytryny do herbaty wciskają i potem nie ma się co dziwić że takie są sytuacje

pamiętasz jak na początku wszyscy się śmiali w głowę pukali od foliarzy wyzywali a teraz zaczynają się dziać rzeczy co najmniej niepokojące ... oj ciekawe czasy się zapowiadają

można powiedzieć że historyczne czyli będzie się działo dużo szybko i niekoniecznie dobrze
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja słyszałem kiedyś że dużo tych technik jest legitnych ale oni je robią delikatnie ale nie widziałem nigdy, więc wątpiłem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak to przeklinają Chińczycy "Obyś żył w ciekawych czasach"

Niestety dostąpiłem zaszczytu
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ale te wrestlingowe myki często są bardzo wydumane i nie byłoby łatwo kogoś tak ucapić w walce , no fakt jak już ci się uda te dźwignie różne trzymania czy duszenia założyć to na pewno można skończyć typa tylko to nie takie łatwe

P.S

normalność jest przereklamowana
ja tam jestem dziwny od kiedy pamiętam i mi pasuje , a może się po prostu przyzwyczaiłem cholera wie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja się też przyzwyczaiłem ale inni nie
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium