SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Placki ziemniaczane po węgiersku, nie jadłeś pilek, według mnie mega smaczne? https://www.kwestiasmaku.com/przepis/placek-po-wegiersku


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-27 20:57:11

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
jadłem, ale jakie makro/? czemu suabe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
kotycz czis, nie wiem co to

A to

Btw mi jakoś melon z serkiem wiejskim nie podchodzi ,wolę pomidora


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-03-27 21:01:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No makroskładniki słabe, bo sporo tłuszczu, w dodatku smażone. Chyba tyle tłuszczu co frytki ma taki placek ziemniaczany

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Raubo miszcz



bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Być dużym, czy umieć się napyerdalac, co byście wybrali? Nie ma do wyboru bycia dużym nap*****laczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Szczerze, to nie lubię tego typu trenerki jaką prezentuje Raubo. Warto być stanowczym i konsekwentnym, ale takie ciągłe opyerdalanie jak Raubo nie wiem czy dobrze wpływa na pewność siebie czy samoocenę zawodnika. Myślisz bardziej o tym ciągłym opeyrdalaniu niż o tym co konkretnie masz zrobić. Gmitruk jak dla mnie o wiele bardziej mi się podoba jako trener, rzeczowo i konkretnie przekazuje rady.




Nawet nie chodzi mi o to, że trener nie ma prawa czasem się zdenerwować, ale ciągle tak gadać to trochę lipa. Nie wiem jakie doświadczenie ma Raubo, sporo osób trenował i nie wiem jak długo i jaką formę wtedy mieli jego zawodnicy (choć piszą, że dość znanych Włodarczyk czy Szpilka jak był kadetem), ale trenerka w Polsce ostatnio kuleje i to mocno. Owcę przygotował trochę chvjowo. Anzor Azhiev tego Pasha Bicepsa przygotował o wiele lepiej, choć nie wiem jakie mieli doświadczenie ci Panowie, podobno ten Pasha trenował wcześniej trochę.

Powiem ci shooto, że nie wiem chyba napyerdalać, bo ja jestem pragmatykiem, to co przydatne jest lepsze.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-27 21:37:09
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Raubo może teraz bardziej świrować, bo wk go wypromowało na tym, że opyerdalal owce, internet to podłapał.
Też mi się nie wydaje, że ciągłe opyerdalanie daje efekty. Jak tam jakichś zawodników zagranicznych czasem śledziłem to raczej mówili o tym, że najlepsze efekty osiągali w teamach w których wszyscy się ciągnęli do góry i motywowali, a nie opyerdalali i poniżali
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dużym
praktyczniejsze to jest , znałem kilku majstrów od SW , i w swoich kategoriach byli ho ho utytułowani a i tak musieli czasem uznać wyższość siły nad techniką , jak jesteś malcem z lekkiej czy tam średniej wagi to i tak słabo a w najgorszym wypadku musisz udowodnić swoją wartość a to już kiepsko skoro musisz się bić , gabaryt jednak budzi szacunek rozmiar ma znaczenie w prawdziwym życiu nie ma kategorii wagowych

to tak czysto praktycznie oczywiście podchodząc bo jednak niesamowicie byłoby być jakimś wymiataczem w BJJ czy w judo akurat te dyscypliny bardzo lubię
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Podejście w stylu "nie chwal bo się zepsuje", błędne w mojej opinii
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium