SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
Prosiak, ile Ci się zwiększyła szybkość ciosu przez treningi bokserskie?


kurde nic
bo w końcu nie zacząłem tych treningów miałem iść tam koło siebie na tą sekcje ale przecież przez koronkę nieczynna była a potem skręciłem nogę i do jesieni mam spokój z terowaniem i dużym obciążeniem tej nogi według zaleceń konowała

moja praca polega na tym że prawie 3/4 dnia jestem na nogach więc nie mogę sobie pozwolić jeszcze na dodatkowe obciążanie tego stawu i tak go czasem czuję wieczorem po robocie chociaż coraz mniej prawdę mówiąc

ale cały czas mam ten box na myśli zobaczymy co życie pokaże od września może bym poszedł chyba że znowu będzie czwarta fala potem piąta ...

jak nie wypali to spróbuję pokombinować jakimiś chałupniczymi metodami
typu ... worek mam jakieś szkoleniówki z interneta i ogień

na razie tylko te pompki molestuje i ostatnio zacząłem próbować drążek ... żebyście widzieli jakie to ucieszne jest taki grubas próbuję się podciągać ... ale skończyło się na "podciąganięciach ofermy" czyli australijskie podciąganie ...
no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ... no nic nie zrobisz
w sumie nie jest dobrze ale nie jest aż tak źle jak się spodziewałem powiem szczerze

jednak szkoda że tyle lat przepiłem ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
pilek
Kto tutaj uderzane trenuje?


pytasz Tupaca czy rucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
aa3
pilek
Kto tutaj uderzane trenuje?


pytasz Tupaca czy rucha?


co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bardzo Ci się zwiększyła szybkość Żaba od treningów bokserskich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Yoshi87
aa3
pilek
Kto tutaj uderzane trenuje?


pytasz Tupaca czy rucha?


co?


no właśnie ... co ? a od siebie dodam kvrwa !

co kvrwa ?!




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 6/13/2021 1:26:23 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Przecież Tupaczek nie żyje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
Yoshi87
Przecież Tupaczek nie żyje :(


żyje w moim sercu, o to chodziło że 2pac był kozak pod każdym względem również jeśli chodziło o wygląd i miał powodzenie
dlatego tak napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
przeca tupak to był płaczek co czesc kariery poswiecil na rozpaczanie po babie ktora go olała, faktycznie yebaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
pilek
Bardzo Ci się zwiększyła szybkość Żaba od treningów bokserskich?


No bardzo, ale to raczej kazdemu sie zwiekszy bardzo jesli przechodzi od poziomu nietrenujący-coś tam jednak umiejący
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No w sumie racja.

Podejście kolegi do 2paca - , a skąd my kuhwa mieliśmy wiedzieć, że on był j**akom
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium