SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Później jeszcze zrobić jakiś dobry wynik w podciąganiu i szczyt naturalnych możliwości zostanie osiągnięty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Masz jakieś konkretne plany odnośnie przejścia na wyższy poziom wtajemniczenia?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kurde, chyba jednak do 30 nie odpale nic. Aczkolwiek niczego nie wykluczam. Jak byłem w lepszej formie to paradoksalnie byłem bliżej odpalenia bomby, niż jak w słabszej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Na poważnie nie ma.sie co spieszyć, to jednak poważna decyzja

Więc nie zachęcam ale i nie odradzam. Wszystko z głową i na Boga, zaczynamy delikatnie,jeden środek, nie ma potrzeby żadnych bomb z 2 , 3 na początku ani tym bardziej trenu
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
głupie pytanie bo ty raczej kot srogi się wydajesz panie shooto ale z techniką u pana wszystko na 100% tip top , ja to się akurat nie znam tak z ciekawości pytam czy eksperymentowałeś różne myczki i triczki
wiem że tam chłopaki kombinowały różne rzeczy , dla mnie to czarna magia jest , bo ja to cham kvrwa jestem tępy pod tym względem ... no nie tylko pod tym ale to inne historia

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175



"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
QhuTaz
głupie pytanie bo ty raczej kot srogi się wydajesz panie shooto ale z techniką u pana wszystko na 100% tip top , ja to się akurat nie znam tak z ciekawości pytam czy eksperymentowałeś różne myczki i triczki
wiem że tam chłopaki kombinowały różne rzeczy , dla mnie to czarna magia jest , bo ja to cham kvrwa jestem tępy pod tym względem ... no nie tylko pod tym ale to inne historia

Jakie myczki i triczki? Pod wyciskanie coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Właśnie wycisnąć chcesz to technika kulturystyczna czy ciężarowca?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Prawilne wyciskanie trojbojowe, ale bez komend oczywiście
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Później wyp******e konkretnego one rep maxa w podciąganiu.
A później zrobię ankietę i Wy wybierzecie w czym mam wyp******ic kolejny ciężar
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium