SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No ja to nie, ale za resztę nie ręczę.

No ja ze śpiewaczką nigdy nie byłem, ale zastanawiam się jak to jest być np. z taką np. uprawiającą trójbój siłowy. To musi być dziwne połączenie - cycki trochę podniesione zwg, na rozwój mięśni klaty + ręka trochę większa (barki, biceps itp) + duże mięśnie pośladków + duży czworogłowy i dwugłowy uda. Na ogół wolę takie zwykłe, ale ciekawski też jestem i bym poeksperymentował.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-08-04 21:36:08

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ZNam jedną taką i trochę z nią kręcę, ale karypel 1.6m. Nie przeszkadza mi to ,a le ma krótki nóżki i szerokie plecy+wąskie biodra. Śmiesznie to wygląda jak idzie

Twoja dziewczyna mieszka w PL? Urodziłą się w Paryżu i wróciła tutaj?



Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-08-04 21:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak baba poyebana to sp*****lać i sie nie przyzwyczajać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja uciekam, tylko wtedy ,kiedy jest niepiękna, a wszystkie moje były zaj**iście pięknme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja to bym chciał jedną taką, fajną, miłą i normalną, co mi się będzie podobać tylko, że na DŁUŻEJ jakąś konkretną.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Azjatki CI się najbardziej podobają Jakub? Niektóre są takie kosy, żę ja pierdykam.


Uj**ało mi 50 szacunów, nie wiem czemu.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-08-04 22:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No wcześniej miałem o nich takie średnie zdanie, bo w akademiku mieszkały takie przeciętne i tak na ogół tylko jakiś tam procent z nich mi się podoba, ale tamta ze szkoły letniej podobała mi się. Jeszcze jedną taką widziałem fajną ostatnio jak na zajęcia szedłem tylko nie wiem czy ona nie z Erazmusa, ale jak ją spotkam to się umówię. Ale jeśli chodzi o rasę no to Azjatki niezłe w czołówce na pewno, ale raczej te o jaśniejszej karnacji (bardziej Chinki czy Japonki niż np. Tajki). Np. mało mi się podobają Hinduski i murzynki o bardzo ciemnej karnacji, mulatki są spoko, ale taka Nigeryjka nie przejdzie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
U mnie to standardowo, biała ciemnowłosa kobieta z dużym tyłkiem i szerokimi biodrami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W LBN dużo tych skosów, ale jakieś przeciętniaki, raczej takie ping pongi co sprzedają jeansy na bazarze niż Asa Akira czy Kalina Ryu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kalina? Polskie imię i to wsiowe.
Generlanie to powiem Wam, że ostatnio też mnie wzięło na szatynke o jasnych oczach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium