SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Siema, kolejny taki sam dzień. Od kilku miesięcy wszystko jest takie samo, jak w dniu świstaka. Wstaje, śniadanie, robota, wieczorny relaks, spać. Choć stabilność nie jest zła, ale cały czas jest tak samo. Mam na szczęście pewien projekt, który robię na boku, choć go trochę zaniedbałem, więc jest to jedyne urozmaicenie.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Wystarczy zostać znanym influencerem i kosić kasę na frajerach, a nasze życia będą lepsze.
Nie dziękujcie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jakbym tylko umiał pajacować w internetach to bez chwili wahania bym wolał pajacować niż rypać w robocie

to nawet nie chodzi o wstyd czy żenadę albo że by ktoś rozpoznał ... bo na pewno znacie tego mema gdzie Woody Harrelson leży płacze i ociera łzy dolarami ...

żeby tylko jakiś punkt zaczepienia żebym wiedział od czego zacząć ... nie wiem wykreować się na jakiegoś przegrywa samotnego ojca czy chvj wi co (ten ojciec odpada bo prędzej czy później ktoś by sprawdził że nie)

tylko żeby z tego siano było a nie "uznanie"
samo uznanie to ja w dupie mam
może poradnik jak żyć w przegrywie jak dzielnie i samotnie znosić spyerdolenie tylko czy spyerdolixy by donejty słały ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
niestety prosiak ale spozniles sie bo jeden wykopek przegryw juz streamuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Trzeba szukać innej niszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ano czeba

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
W pisdu... Jakiego trzeba mieć chxjowego pecha, żeby Ciebie jako białego faceta baba rzuciła dla araba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
? !
aj waj
kto kogo kiedy

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
nikt nikogo, hipotetyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No, ale teraz weekend majowy i sporo wolnego. Jakie macie plany? Pracujecie w weekend majowy. Ja niestety tak, ale coś sobie czasu dla siebie też zagarnę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium