SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciał dobrze twój brat, może nie chciał żebyś zwymiotował czy coś.

Co do Korwina to się z nim zgadzam w większości, np. dla mnie LGBT jest skrajnie upolitycznione i promowanie homoseksualizmu jest złe. Homoseksualizm w ogóle został skreślony z listy chorób pod wpływem lobby homoseksualnego w wyniku głosowania. Czemu akurat homoseksualizm został wykreślony, a już zoofilia czy nekrofilia już nie. Zaraz się podniosą głosy - przecież homoseksualizm występują u zwierząt, więc jest normalny. Tyle, że nekrofilia i seks międzygatunkowy też się zdarza. Homosie niech sobie robią co chcą, ale po co geje wychodzą z tym na ulicę i to promują.

Kolejna sprawa pacyfizm - tak jak Korwin mówił zabija się męskość (teraz nawet w reklamie Gillette było o toksycznej męskości), więc nic dziwnego, że nas muslimy eliminują.

W ogóle to szkoda, że biali są w odwrocie. Dajemy się rvchać czarnym i muslimom. Chiny to przyszłość, spaczona kultura zachodu nie ma szans.


Cieszę się, że Kapitan Marvel dostaje same niskie oceny od publiczności na rotten tomatoes, dobrze że zmieszali ten film z błotem za wypowiedzi Brie Larson o tym, że narzekała, iż większość krytyków filmowych to biali mężczyźni (no sory, ale większość ludzi w USA to biali i bardziej mężczyźni wolą się zajmować pisaniem recenzji filmów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares25


Cieszę się, że Kapitan Marvel dostaje same niskie oceny od publiczności na rotten tomatoes, dobrze że zmieszali ten film z błotem za wypowiedzi Brie Larson o tym, że narzekała, iż większość krytyków filmowych to biali mężczyźni (no sory, ale większość ludzi w USA to biali i bardziej mężczyźni wolą się zajmować pisaniem recenzji filmów)

Oj tam film to film, Wonder Woman np grala syjonistka nawolujaca do zabijania , ale imo aktorka jest calkiem fajną, a co do Kapitana Marvela to dla mnie jedyny Kapitan Marvel to SHAZAM z dc ta pani to podroba




Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-03-08 23:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że chciał dobrze ale nie o to mi chodziło. Chciałem zjeść wszystko, żeby mama była ze mnie dumna a zjadłem tyle co zwykle jem (czyli prawie nic). Nawet jakbym zwymiotował to mnie to nie obchodzi, chciałem zjeść wszystko.

Co do Korwina to mam mieszane uczucia. Z jednej strony racja co do muzułmanów, że są dla nas zagrożeniem, ale akurat kolor skóry to nie ideologia. I jest mi obojętne czy jestem czarny czy bialy, nie wiem po co się tak przywiązywać do koloru skóry, on Cię nie definiuje i nic nie wnosi.

Co polecacie na takie jakby odparzenia na górnej wardze? Nie wiem jak to inaczej nazwać, nad górną wargą mam całe czerwone (ale to nie jest opryszczka) wręcz do krwi miejscami i mnie to szczypie. To mi się chyba zrobiło od tego że mam katar i ciągle nosa smarkam. Wazelina wystarczy?


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-08 23:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja do czarnych nic nie mam (nawet mam Romero w avatarze, który jest czarny - taka mleczna czekolada, bo go lubię). Problem jest taki, że na siłę dajemy im przywileje, jakieś parytety. Jak robią rozróbę to zamiatamy sprawę pod dywan, bo nie chcemy być oskarżeni o rasizm. Oscary dajemy czarnym, bo potem są narzekania, że Oscary są zbyt białe. W ogóle cała ta pomoc Afryce to fatalny pomysł. Powinniśmy zostawić ją samą sobie, a nie dawać czarnym wszystko na tacy lub pozwolić im żyć tak jak chcą - bez żadnych zdobyczy cywilizacji - spokojniej, ale w gorszych warunkach (to nie jest w sumie złe). Tak to dajemy im jedzenie, szczepionki, budujemy im studnie i wszystko na tacy przez co nie uczą się sami pracować na własny chleb, w dodatku powoduje to eksplozję demograficzną. Więcej ludzi, większe klęski głodu, a nadmiar migruje do Europy i mamy miliony półanalfabetów, którzy zbyt wiele nie potrafią, chyba, że do jakichś prostych prac.

Teraz nawet nie można powiedzieć słowa murzyn, bo podobno to słowo obraźliwe.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-08 23:41:41

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-08 23:42:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba już rozumiem o co chodzi. Ale powiem Wam, że na przykład tak jak czarne kobiety rzadko mi się podobają tak z takiego połączenia czarny + biały człowiek wychodzą najładniejsze dzieci.

Chyba zaraz lecę w kime. Kurcze jak to jest że nic nie robię a ciągle chce mi się spaćxd


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-08 23:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares25
Ja do czarnych nic nie mam (nawet mam Romero w avatarze, który jest czarny - taka mleczna czekolada, bo go lubię). Problem jest taki, że na siłę dajemy im przywileje, jakieś parytety. Jak robią rozróbę to zamiatamy sprawę pod dywan, bo nie chcemy być oskarżeni o rasizm. Oscary dajemy czarnym, bo potem są narzekania, że Oscary są zbyt białe. W ogóle cała ta pomoc Afryce to fatalny pomysł. Powinniśmy zostawić ją samą sobie, a nie dawać czarnym wszystko na tacy lub pozwolić im żyć tak jak chcą - bez żadnych zdobyczy cywilizacji - spokojniej, ale w gorszych warunkach (to nie jest w sumie złe). Tak to dajemy im jedzenie, szczepionki, budujemy im studnie i wszystko na tacy przez co nie uczą się sami pracować na własny chleb, w dodatku powoduje to eksplozję demograficzną. Więcej ludzi, większe klęski głodu, a nadmiar migruje do Europy i mamy miliony półanalfabetów, którzy zbyt wiele nie potrafią, chyba, że do jakichś prostych prac.

Teraz nawet nie można powiedzieć słowa murzyn, bo podobno to słowo obraźliwe.





Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-08 23:41:41

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-08 23:42:30

Tylko widzisz Afryka i, czarni są okradani przez "bialych" od lat Vide Nigeria i ich ropa , Kraje Arabskie podobnie , oni kierują sie do krajów ktore ich kolonizowaly Anglia , Francja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak to jest, że silniejszy dominuje słabszego. Wiele setek lat temu Większość terenów dzisiejszej Rosji była pod butem mongolskim, najazdy mongolskie spustoszyły Bliski Wschód. Chiny czy Indie też były okradane. I co mają biadolić i teraz przez cały okres swojego istnienia jak to byli prześladowani i najeżdżać na Mongołów

Chiny czy Indie potrafiły spiąć poślady, a nie ciągle jojczą, że kiedyś tam byli wykorzystywani i zaczynają się piąć w górę. W latach 60-tych większość państw Afryki uzyskało niepodległość. Mieli prawie 60 lat na rozwój. Zamiast narzekać zrobiliby coś. Polska też była niszczona po dwóch wojnach i co mamy biadolić, aż do końca naszych dni czy może ruszyć dvpę i się rozwijać.
Ja rozumiem, że 60 lat to nie jest mało, ale jednak nie dobić nawet do 1000 dolarów pkb na osobę to trochę słabo. JEdynie RPA jako tak się trzyma, bo tam jest sporo białych.




Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-09 00:09:39

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-09 00:12:13

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-09 00:12:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Irak i Libia np. sie rozwijaly to zostaly zniszczone
Kaddafi chcial wprowadzic walute oparta na zlocie - zlotego Dinara, i Unii Afrykanskiej i zostal zniszczony , niestety


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-03-09 00:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Agares25
Tak to jest, że silniejszy dominuje słabszego. Wiele setek lat temu Większość terenów dzisiejszej Rosji była pod butem mongolskim, najazdy mongolskie spustoszyły Bliski Wschód. Chiny czy Indie też były okradane. I co mają biadolić i teraz przez cały okres swojego istnienia jak to byli prześladowani i najeżdżać na Mongołów

Chiny czy Indie potrafiły spiąć poślady, a nie ciągle jojczą, że kiedyś tam byli wykorzystywani i zaczynają się piąć w górę. W latach 60-tych większość państw Afryki uzyskało niepodległość. Mieli prawie 60 lat na rozwój. Zamiast narzekać zrobiliby coś. Polska też była niszczona po dwóch wojnach i co mamy biadolić, aż do końca naszych dni czy może ruszyć dvpę i się rozwijać.
Ja rozumiem, że 60 lat to nie jest mało, ale jednak nie dobić nawet do 1000 dolarów pkb na osobę to trochę słabo. JEdynie RPA jako tak się trzyma, bo tam jest sporo białych.





Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-09 00:09:39

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-09 00:12:13

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-09 00:12:45


AMEN. Biadola i przezywaja do 3 pokolenia tylko nieudacznicy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Polska takze zostala rozkradziona przez niemiaszków tak gwoli scislosci, na tym m.i.n. odbudowali sobie prezna gospodarke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium