SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wczoraj sie nayebałem i stwierdziłem, że rzucam alko, i nie jest to efekt kaca tylko chłodnych przemyśleń
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Słuszna decyzja, alkohol to jedna z najgorszych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja chciałbym rzucić trochę uzależnienie od Internetu, ale problem jest taki, że pracuję na komputerze i muszę od czasu do czasu z niego skorzystać. Przeglądam informacje, dużo oglądam youtube za dużo tego. To tak jakby alkoholik pracował w pubie czy gorzelni i próbował rzucić nałóg.

Ja alko z rzadka, więc nie mam co rzucać. Spadki formy i kolejny dzień jest mało efektywny po alko.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-08-18 19:18:06

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja od internetu kompletnie nie jestem uzależniony, nawet bym powiedział , że często mam go dosyć. Za to od muzyki jest4em uzależniony jak cholera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja też dużo słucham i lubię pooglądać na youtube teledyski. Sporo czasu na to tracę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ja teledysków nie oglądam w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja staram się zająć czymś czas. Wieczorami wychodzić, a nie siedzieć. Pracować niewiele zdalnie, głównie na miejscu. Czasami bywało, że i człowiek 16 h dziennie siedział przed kompem, gdy było wolne, zajmując się bzdurami.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
Ja wczoraj sie nayebałem i stwierdziłem, że rzucam alko, i nie jest to efekt kaca tylko chłodnych przemyśleń


Ja tak stwierdziłem 15 lat temu (powaga). I do tej pory ani kropli. Życzę powodzenia w postanowieniu!
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czwsc Panowie. Wpadłem na chwilę pierwszy raz od 6 tyg chyba.
Spamu naj**aliscie że nie nadrobię

Odnośnie alko, ja piję raz.moze dwa w roku. Wczoraj był ten dzień. Potwierdziłem sobie, że nie powinienem pić najlepiej w ogóle.

Jak sie macie?
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja nie piję w ogóle, ani kropelki. W sumie jak miałem 19 lat to odpuściłem i tylko na weselach co parę lat.

No odj**ało się parę rzeczy w spamie. Gdzie byłeś jak Cię nie było?>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium