SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
przyjaciele

zdrowych i możliwie normalnych
jak się da to wesołych
i dostatnich (w granicach rozsądku bo czasy ciężkie)
dla wierzących ...
(kurde nie wiem czego się życzy wierzącym bo sam nie jest ) ale właśnie życzę wam tego czego trzeba ... a szczegóły to już tam sami sobie ustalicie
a reszcie ... a chvj tam ... każdemu jednemu licznych sukcesów i zwycięzców triumfów i żeby było klawo
5

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Buli915
Ogólnie sytuacja wygląda tak że siłownię otwierają tu w UK dopiero 12go. Więc na ten moment jedynie uczę się teorii na kanale rosomak coach jeśli chodzi o bjj. Co do boksu to nie wiem jak to ugryźć. Ja nigdy nie miałem doczynienia z boksem i myślałem o tym, żeby od początku uczyć się z pozycji mankuta i nauczyć tych nawyków. Czy to jest dobry pomysł czy raczej bez sensu pomysł? Powinien mieć coś więcej oprócz szczęki? Chce chodzić do klubu bjj i do klubu gdzie jest mma. Czyli jakby większy nacisk postawić na bjj


Większy nacisk na parter to dobry pomysł.
Naukę teorii samemu sobię odpuść narazię, lepszym pomysłem będzie oglądanie walk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Walki oglądam od dawna, odkąd Janek trafił to ufc tak naprawdę. Kwestia też przepukliny pepkowej. Czy ona mocno może mi przeszkadzać? Mam ja kilka lat i w treningach siłowych jakoś nie przeszkadzała mi nigdy, nie wiem jak teraz w treningu mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Buli915
Ogólnie sytuacja wygląda tak że siłownię otwierają tu w UK dopiero 12go. Więc na ten moment jedynie uczę się teorii na kanale rosomak coach jeśli chodzi o bjj. Co do boksu to nie wiem jak to ugryźć. Ja nigdy nie miałem doczynienia z boksem i myślałem o tym, żeby od początku uczyć się z pozycji mankuta i nauczyć tych nawyków. Czy to jest dobry pomysł czy raczej bez sensu pomysł? Powinien mieć coś więcej oprócz szczęki? Chce chodzić do klubu bjj i do klubu gdzie jest mma. Czyli jakby większy nacisk postawić na bjj


Ja bym po prostu poszedł do trenera MMA i też jego o sporo rzeczy zapytał. Co do rzeczy na pierwszy trening to napisz, zadzwoń tam do nich, ale ja myślę, że butelka wody + strój sportowy wystarczą. Na grupę początkującą przez pierwsze dwa miesiące nie musiałem mieć ochraniacza na szczękę czy rękawic, bo uczono tam poprawnej techniki wykonywania ciosów, obaleń, poddań. Sparingi były zadaniowe np. w parterze typu wyjdź z pozycji bocznej. Nie wiem jak to jest w innych klubach, ale bez podstaw to u nas nie było sparingów, ciężko się bawić w jakieś sparingi, jeśli nie wie się co robić w parterze itd. Tak samo upadanie, czyli pady też trzeba poćwiczyć, żeby nie uderzyć tyłem głowy o matę i coś sobie nie zrobić.

Wesołych Świąt Wielkanocnych też wszystkim życzę.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Szczerze to nie wiem jak z przepukliną, może jakoś przy zapasach będzie przeszkadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Przyłączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego :)
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wesołych świąt Panowie!


Co do pytania o przepukline kolegi wyżej, to bezwzględnie udałbym się do lekarza, przed rozpoczęciem jakichkolwiek treningów.
To, że teraz nie czujesz objawów bólowych, wcale nie oznacza, że nie rozszerzasz sobie dziury w powłokach brzusznych na skutek m.in. zwiększonego ciśnienia w tłoczni brzusznej, co w dalszej konsekwencji może przyczynić się do konieczności przeprowadzenia operacji lub nawet poważnych konsekwencji zdrowotnych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Też wszystkim życzę wszystkiego najlepsze.

Poj**ane akcje są u mnie w rodzinie. Spotkała się rodzina i gadają do siebie tak, że aż mnie to wk***ia.
Moja matka do wujka "tłusty grubasie", a on do niej "dawaj ciasto gnido". Reszta się śmieje. Ja chyba z poj**anej rodziny jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
co zonacza po angielsku " I'd pay someone to describe that moment better than you just did" ?
CHodzi mi o kontekst o co mu chodziło, a nie dosłowne tłumaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ze zrobiles to bardzo choyowo
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium