SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja tam się na redukowaniu nie znam, bo mój organizm redukuje samoistnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ale w sumie polecam przyjąć jeden sposób i się go trzymać, bo każdy ma jakąś inna wizję i jak się zacznie wszystkich słuchać to tylko mętlik w głowie i zmiana podejścia co 5 minut i chvj z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Korzysta ktoś z Was ze smartfonów Xiaomi? Bo mi proponują i nie wiem czy brać. Ale z tego co wiem i czytam w necie to jedne z najlepszych w średniej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest tak 116/117 kg
w klacie 128
181/182 cm

zejście do 80kg jest nierealne
analiza składu ciała wykazała że samych mięśni mam ponad 80 kg
(jakkolwiek jest to miarodajne)

jeśli chodzi o redukcję to nie wiem czy dam radę w takim czystym tego słowa znaczeniu ... staram się powolutku czyścić michę jeść lepiej mądrzej i zdrowiej i obserwować jak reaguje organizm

walczę z piciem , zastąpiłem browar browarem bezalkoholowym ... alko to też zbędne kalorie a przy tym katalizator do niezdrowego jedzenia
(wódy zero)
cel to 105 kg na początek a potem zobaczymy może poniżej 100

całkowita "abstynencja" jeżeli chodzi o posiłki odpada , ja zawsze jestem głodny od kiedy pamiętam , kiedy zaczęło się tz. dojrzewanie , i tak nieźle trzymam to w ryzach gdybym się najadał zawsze tak jak mam chęć ważył bym już ze 150 kilo

no i spadek siły ... rzecz absolutnie wykluczona w zasadzie to mój jedyny atut
ładny nie jestem mądry nie jestem talentów brak ... jakby jeszcze krzepy brakło ... no to pozamiatane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bebech na wysokości pępka 130
przedramię 34
wymiary na zimno , bez pompy

ten garnek na łbie zachwiał proporcje optycznie wygląda to trochę inaczej niż w rzeczywistości ...
ja jestem dość duży

wszystkim bardzo dziękuję za porady
na pewno jeszcze będę się w tej materii konsultował z wami Przyjaciele

mówiąc całkiem poważnie to oczywiście nie roję sobie żadnych wyobrażeń modelem nie będę ... taka natura
chcę wrócić się do formy z czasów studenckich kiedy się przewracałem na AZS ... a kto wie może nawet ją trochę "wyostrzyć" no wiecie wtedy też byłem trochę "płynny" nie aż tak jak dziś ale konturów mi brakowało zawsze

jedyna moja poważna nadzieja to rozpędzić się w treningu na razie nie narzekam , mam ciśnienie i bardzo mi się chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurva chyba trzeba w pisdu spakować tobołek i gdzieś wyjechać pokończyć dotychczasowe znajomości i wszystko inne, może tylko naziwsko i imie zostawić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dlaczego?

Panowie co tnz., że za damskie się nie liczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba u grypsujących damski to znaczy po prostu nieważny

A muszę bo trzeba coś w życiu zmienić bo mi się ono średnio podoba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Masz zabstyl jakieś konkretne stanowiska na które chcesz uderzać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, jestem otwarty
Z moimi talentami a właściwie ich brakiem to nie można narzekać xDD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium