SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile lat ma ta gówniara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Ja mam 25 lat a kręcą mnie takie 17-19 - oczywiście takie bardziej podkreślające swoją urodę. I nie wiem czy to normalne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ma 22
kurde ja już zapomniałem jak to jest być 20 latkiem , a co dopiero atakować target w takim przedziale
muszę to sprytnie rozegrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Myślę, że na sukces składa się bardzo wiele czynników.

Pyerdole to, już mnie to trochę męczy. Czy osiągnę sukces czy nie. Nie chcę mieć tego ciśnienia. Będę robił co trzeba, jeśli się nie uda to chuy na to kładę. Chciałbym, żeby coś wyszło, a nie życie typu robota do emerytury, potem emerytura i do grobu.

Co do ludzi sukcesu, biznesmenów to w sumie ludzie sukcesu są spoko, ale każdy kto jest dla mnie w porządku czy biedny czy bogaty jest ok. Są tacy co siedzą na państwowych posadkach, bo w ich rodzinie jest jakiś tam poseł/senator i trzepią kupę kasy. Wiadomo dużo pracy, odpowiednie nawyki itd. to szanuje. Jednak każdego co uczciwie robi szanuje nie musi kosić milionów.

Ja to nie wiem czy jestem dobrym do dawania rad prosiak (jako jeden z towarzystwa), bo zarabiam minimalną i mieszkam w akademcu. Staram się rozwijać, ale muszę mieć lepiej skonstruowany plan. Zacząć trzeba działać zamiast ziajać po prostu, bo człowiek za bardzo zwleka. Zmienić swoje nawyki. Aktywnie rozglądać się za czymś co da większe siano, naprawdę nad tym przysiąść.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czym sie na codzien laska zajmuje? Szalona studentka czy jakas bardziej ogarnieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fest ogarnięta
bardziej niż ja ... ale to akurat nie jest specjal ie trudne ... w robocie ją poznałem


Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2019-09-01 21:38:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Co do motywacji to dobrze sobie wizualizować zyski długoterminowe - więcej kasy jeśli będziesz odpowiednio pracował/rozwijał się, lepsze zdrowie, piękna kobieta w przyszłości itd.

qw3rty też mam 25 lat i chętnie bym się umówił z jakąś licealistką, więc myślę, że to jak najbardziej normalne. Ja akurat mam duży przedział chętnie bym się umawiał z laskami w przedziale 16-35.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co byście z tymi licealistkami robili poza dymaniem? Bawili sie lalkami?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A z tymi 30tkami? p******i o ciężkim życiu i słuchali wynurzeń pękniętej cipy?
Póki nie ma wspólnych zainteresowań to zawsze będzie ch**nia w gadce, a zainteresowania z kolei można mieć wspólne niezależnie od wieku

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę się nie zgodzić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium