SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Puar
bane158
No i panowie(nie popieram Putina bo to on napadł jakby co ale mam beke) jeszcze trochę memów























Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-03-05 23:14:15


Memy dobre tylko że jak skrytykujesz w USA ich najazdy na Afganistan czy Irak to nic się nie stanie, a jak skrytykujesz ruskie najazdy będąc w Rosji to pójdziesz do pierdla. No i ruskie okupanty podobno są wrogo nastawione do cywilów, a Amerykanie chyba jak kogoś zabijali to głównie przez pomyłkę dronami (poza jakimiś wyjątkami). Sorry ale dla mnie USA jest mniejszym złem


Memy świetne i jakże prawdziwe. USA tak samo zabijały dzieci, ale w znacznie większej ilości niż Rosjanie. Bombardowanie/ostrzeliwanie celów cywilnych = zbrodnia. Burak Obama to największy zbrodniarz XXI wieku.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
Dzięki za info Panowie. Próbowałem wyznaczać granicę przez jakieś ostatnie półtorej roku, czasem było lepiej, czasem gorzej, a teraz znów jest fatalnie. Wczoraj załatwiałem im profile zaufane i myślałem, że przy okazji pogadamy itd. ale się nie dało było fatalnie. Ciągłe pretensje, obwinianie, dyktowanie co mam robić, jak się zachowywać itd. Trzeba chyba podjąć jakąś męską decyzję i sprawę załatwić.

Tak jak piszecie braterstwo z Węgrami można między bajki włożyć. Jest ono wtedy, gdy jest to na rękę.


Chłopie ile Ty masz lat? Wydrzyj ryja, że nie jesteś dzieckiem i mają się nie wp*****lać w Twoje życie. To nie przedszkole do ch***a wafla!
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Coś mówiłeś,żebyśmy zostali Rosją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pilek
Coś mówiłeś,żebyśmy zostali Rosją


Podtrzymuję. Zobacz co obecnie robi nasz pato rząd wybrany przez bezmózgich podludzi.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
Marian, to nie ty parę stron temu mówiłeś jaki to dobrobyt w Rosji i jak to Putin postawił ja na nogi?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
e2e4
Marian, to nie ty parę stron temu mówiłeś jaki to dobrobyt w Rosji i jak to Putin postawił ja na nogi?


Ja i to również podtrzymuję. Byłeś kiedyś w Rosji?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27305
Byłem, 100 lat temu, nie liczy się. Ale w przeciwienstwie do Ciebie nie uważam że wszystko co pokazują media to spisek i nieprawda. To teraz ja zapytam: jak prezentuje sie rosyjska armia w czasie konfliktu? i czy wyznacznikiem dobrobytu o jakim piszesz jest żarcie przez sołdatów przeterminowanej o 8 lat żywności?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jackowski jasnowidz mówi, że będziemy w piździe za moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Mi ostatnio znajoma mówiła, że jakaś wróżka czy coś takiego tworząca przepowiednie, które się sprawdzają od lat, mówi o tym, że Polska z wojny wyjdzie bez szwanku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
Jackowski to przepowiada wojnę w Europie co roku od 20 lat
W końcu trafił
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato