SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4658300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Hmm, ciekawa sprawa. Niby zawsze ma się jakąś "poduszkę" na koncie, ale to najwyżej na kilka miesięcy wystarczy. Chociaż z drugiej strony znalezienia pracy współcześnie nie stanowi problemu. Wystarczy mieszkać w jakimś większym mieście. Jak ktoś jest z wioski na wschodzie Polski to faktycznie lipa. Zawsze pozostają rodzice/teściowe/rodzina swoja lub męża (bracia, siostry itp), którzy w każdej normalnej rodzinie staraliby się pomóc w razie jakiejś tragedii itp.

Agares, jakich stoperów używasz? Woskowe w tych srebrnych opakowaniach, piankowe czy może jeszcze jakieś inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agares25
Ja stoperów używam od sześciu lat i też polecam.


Chociaż mnie w sumie denerwuje jak mam coś w uchu, słuchawek też używam takich nausznych, ale może idzie się przyzwyczaić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SzK no wiadomo, że takie zabezpieczenie nie jest na całe życie, ale zawsze to kilka miesięcy żeby chociażby kurs księgowości zrobić albo jakiś inny kurs i wtedy masz już jakieś kwalifikacje. A no i akurat znając moją mamę, to ona by sobie na pewno poradziła, ale na szczęście mój tata ma się bardzo dobrze i na pewno nie będziemy się musieli tym przejmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idzie się przyzwyczaić, ja się tak przyzwyczaiłem, że nawet jak jest cisza to lubię je mieć założone. Szk używam woskowych w srebrnym opakowaniu, w każdej aptece są, dla mnie najlepsze, piankowe średnio mi pasują. Ogólnie to wyciszają dźwięki o jakieś 25-30 dB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja podobnie te woskowe. W piankowych uszy mnie bolą po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie tak zmieniając temat to co zrobić jak chce się spać za dnia, żeby nie spać i spać potem normalnie w nocy? Dziś do mnie babcia z dziadkiem przyszli i w sumie całą ich wizytę przespałem a oni nie chcieli mnie budzić i to takie trochę słabe było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestać spać w dzień. Zasypiać wieczorem/w nocy i wstawać rano (nastawić budzik na 8.00 nie wolno spać dłużej do 12/13). Wtedy twój zegar biologiczny i wydzielanie melatoniny będzie najwyższe wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze żeby to było takie prostexd ja nie chcę spać, tylko mi się same oczy zamykająxd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle kolega z oddziału mi podpowiedział, żeby robić sobie plan dnia. I jak jestem w domu to rzeczywiście trochę pomaga, ale jaki plan dnia można mieć w szpitalu. Tu nie ma nic do robotyxd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu mężczyzni częściej popełniają samobójstwa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium