SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To było takie nawiązanie do sprawy, w której pyerdolnął starą babę na pasach i nie poniósł za to większych konsekwencji i czasem tego typu motyw przewija się w polskim Internecie. Inny to np. to, że Epstein nie popełnił samobójstwa tylko mu pomogli i często są do tego nawiązania w Internecie.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-04-09 19:50:52
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A trzyma ktoś z was kasę na lokacie, teraz poszły do góry przez podwyżki stóp. Przy rocznej 6,5% dając tam załóżmy 20k, miałbym po roku te 1300 zł więcej, a nie chcę trzymać wszystkiego w metalach szlachetnych. Przy lokacie 3 miesięcznej oprocentowanej w skali roku na 7% mam czytając na stronie money.pl 0,58%, co daje za 3 miesiące 1,75% czyli przy 20k po 3 miesiącach miałbym 350 zł więcej w sumie nie za dużo, ale lepszy rydz niż nic.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A jeszcze podatek Belki 19% o tym zapomniałem, ale nas rząd rżnie na kasę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Teraz mi kolega poradził konto oszczędnościowe Santander 8% i chyba wybiorę, bo przynajmniej przy koncie oszczędnościowym mogę wypłacać środki kiedy chcę (choć gdzieniegdzie kolejne przelewy w miesiącu są płatne) no i są bonusy na start przy otwieraniu nowych kont. Powiem wam chłopaki, że oszczędzanie, oszczędzaniem, ale tu trzeba się na zarabianiu skupić. JA obecnie dzięki etatowi stypendiom dostaje 6,5-7k, ale w przyszłym roku akademickim pewnie to spadnie do 4-4,5k (o tyle dobrze, że były podwyżki chociaż te 6% i 13tki w budżetówce są, więc tyle by mi licząc na szybko wyszło).

Moim celem jest dobicie do 30tki do majątku wynoszącego 500k, ale jeszcze w chooy brakuje (150-200 k), ale mam na to 2 lata.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-04-09 21:05:41
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904


Moim celem jest dobicie do 30tki do majątku wynoszącego 500k, ale jeszcze w chooy brakuje (150-200 k), ale mam na to 2 lata.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-04-09 21:05:41

Czy ty w ten "majątek " wliczasz "także swoje mieszkanie ? Czy masz na myśli samą gotówkę /złoto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Wszystko co mam, włącznie z mieszkaniem i wyposażeniem. 500 k w oszczędnościach, gotówce czy złocie to bym za chvja na etacie nie zgromadził. Jakbym prowadził biznes to może. Ogólnie to nie wiem czy jakbym miał wolne załóżmy z 300 k to bym to trzymał w postaci kasy, poszedłbym chyba w nieruchomości albo jakiś biznes.

Ogólnie to dobrze było z biznesami w latach 90tych czy na początku XXI wieku, pierwsze lata, gdy konkurencji nie było, wtedy to się rozwijało nieźle, u mnie w miasteczku pięknej kasy się ludzie dorobili co poniektózy.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No to w takim razie 500 tys to nie jest wcale tak dużo , zabstyl np ma ziemię (kiedyś pisał ) i jak ją opyerdoli dewelpoerkowi pod apartamenty , to jest Krezusem , bo myślę że kilka baniek może przytulić, wszystko zależy od lokalizacji i bliskości od dużego miasta
Głupia kawalerka dziś w Warszawie kosztuje wiecej niż 500k
https://m.morizon.pl/mieszkania/warszawa/ tu są ceny np , o działkach już nawet nie wspominam , to jest kosmos
Pzdr spadam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dla mnie to jest dużo, zwłaszcza jak długo gdzieś tam mieszkałem po akademikach, oszczędzałem, w wakacje pracowałem, nie chcę nigdy do tego wrócić, bo kiepsko było tak ciągle oszczędzać, jeść jakieś tanie żarcie, a z każdym zakupem powyżej 100 zł się trząść, z kasą jest zupełnie inaczej . Co do mieszkania to nie zamierzam sprzedawać, plusem jest to, że dzięki temu mam koszty życia mniejsze o jakieś 1000 zł, bo jakbym wynajmował to musiałbym płacić te 1500-2000 zł za kawalerkę. Moi rodzice zgromadzili dość duży majątek i też tak chciałbym tyle, że sporo sobie odmawiali. Nigdy na jakieś wakacje nie jeździliśmy, jak trzeba było coś zrobić budowlanego to ojciec maksymalnie starał się zrobić wszystko sam, dzięki czemu masę na robociźnie zaoszczędził.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-04-10 01:08:34
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
własne mieszkanie nawet skromne i w gotowiźnie ze 100 150 łapci koło 30 to jest bardzo elegancko wbrew pozorom a łupać siano zaczniesz właśnie w czwartej dekadzie między trzydziestką a czterdziestką bo już będziesz tych uprawnień i tytułów miał tyle i należy
bądź wytrywały zrób "dr" a potem jakbyś żagli nie postawił to i tak gdzieś dopłyniesz
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ehh... mam nadzieję. Tylko nastawiam się na ogrom pracy i sporo kombinowania, ale może się uda i pensja pójdzie w górę, czego i tobie i wam wszystkim życzę, bo nie tak łatwo się dorobić dużego siana.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium