SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Chyba, że ktoś to traktuje jako formę treningu sportowego, to nie ma problemu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
kiedyś koleżanka chciała mi pokazać swoje triki z krav magi, miałem ją złapać za nadgarstek i trzymac
i cos probuje, cos sie poci, ale nic nie działa
no to, żeby ją nauczyć życia, wypłaciłem jej kolano na kiche i kokosa w leb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
kolano to się wali na mordę, amatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a to prawda że jak się w czasie zadawania ciosu nie krzyknie "karate!" to się nie liczy i nie zadziała ?
(jesteś też podobno opcjonalna wersja a!jaaaa!!!)
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
haja, a nie a'ja, i tak, to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ło kurde
"haja" a ja gupek bym krzyczał w razie "w" "a!jaa" ale bym se narobił ... dzięki pilek
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Mógłbyś się wtedy ratować tylko wydostaniem z chwytu za nadgarstki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Najpotężniejszy efekt daje prasłowiański okrzyk "kurrrrrwaaaaaaa!" W momencie ciosu w krtań
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No i podsumowanie Sylwestra biedne. Dwóch kolesi wyprowadziłem pod rękę, jednego dźwignią nie wiem jak to się nazywa, jak ryjem w dół kolesia prowadzisz blokując ramię

Kiedyś to bylo
3

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no tak ale kvrwa i ostateczne słowiańskie zaklęcie siły "kvrwo j**ana!" to tylko moc a mi jeszcze o technikę chodziło
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium