SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dzięki Prosiaczku, ale nie sądzę

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Irlandia , park , za kilka lat

- Gerard pójdź do Fatra
- mały Gerard płacze łeee łeee
( stara sztuczka żeby ojca zmiękczyć
jak się napsociło )
- pójdż no tu , mówię Ci !
( mały patrzy na mamę szukając swojej szansy na uniknięcie ojcowskie bury
w głowie zaczyna kołatać się myśl

"może nie trzeba było tak od razu rozkwasić nosa temu chłopcu przy karuzeli tylko poczekać na swoją kolej"

- idź idź mówi Pani grindowa
do bajtla ... bo się inne ojciec więcej rozeźli

- nie pójdę bo bdziesz krzyczał !

- NIE BĘDĘ KRZYCZAŁ !!!
( powiedział grind głosem łagodnym niczym szarża krzyżacka )

- co komu pisane to go nie minie pomyślał nasz mały bohater ... poszedł

- Ile razy mam ci powtarzać gilu jeden
że nie wolno bić ludzi !
(wrzasnął grind) tak przy świadkach (dodał jakby ciszej) no zbieramy się , koniec spaceru dodał całkiem już spokojnie spojrzawszy na nadal nieprzytomnego nastolatka pod karuzelą

tak było nie kłamie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
Sepko
No i ile jeszcze ten cyrk z wysockim trwał? Jak tak sięgam pamięcią, to z 9 miesięcy lekką ręką


Panowie, mam pytanie w sprawie abwheela. Doszedłem do pułapu 4x20 powtórzeń z kolan. Technicznie wydaje się spoko, ino przy ostatnich powtórzeniach/ostatniej serii zdarza mi się czasami wygiąć w pewnym stopniu odcinek lędzwiowy. I to z tym miejscem mam od pewnego czasu problem - jest on mega spięty i czasem dochodzi do mocnych bólów w tych okolicach. Mieliście coś podobnego? Myślę, czy by nie zmniejszyć powtórzeń a wydłużać TUT, bo w sumie w czerwcu wchodziło ledwo co 4x11, ale na tyle spodobało mi się to ćwiczenie, że katowałem je 2-3 razy w tygodniu

Czy rozgrzewasz kręgosłup przed treningiem?
Bo dla mnie rozgrzewka to podstawa, mnie czasem bolało ale jak robiłem kółko że stania i taka 5 minutowa rozgrzewka ( skłony , mostki) rozwiązała problem
Upewnij się że dobrze wykonujesz kółko no i możesz założyć sobie pas treningowy








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-07-30 08:34:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zastanawiam się czy nie pójść na studia(kuhwa wiem, trochę późno ). Ale nie wiem czy ma to jakiekolwiek sens. Bardziej w celu takim o jakim pisał Dremor, czyli coś tam studiować ale docelowo szukać jakichś staży i dzięki temu znaleźć fajną pracę.
Obecnie pracuję w branży e-commerce, ale to raczej jako punkt zaczepny, bo to bardzo mała firma i jakoś mega dużo się tam nie nauczę. Pewnie uda mi się zdobyć przy okazji jakąś bardzo podstawową wiedzę z pozycjonowania stron.
Lepiej poświęcić ten czas na naukę tego programowania chociażby i wyciągnięcie jak najwięcej z obecnej pracy i pójście dalej w branżę e-commerce, czy może warto pójść na studia? Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Dla fanów Conora


2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Powiem wam koledzy, że jak się ma prawdziwych przyjaciół wokół siebie, to aż chce się żyć, a oni sami dają mi tyle pozytywnej energii, że problemy życia codziennego są łatwiejsze do zniesienia. Wariaci postanowili zorganizować dla mnie zbiórkę na nowy wózek bo moja 13-letnia fura jest już wysłużona i swoje już przejechała. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale jestem bardzo podekscytowany :)
4

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
f***, właśnie zauważyłem, że wstrzeliłem się w dyskusję o Wysockim
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Myślałem, że Wysocki miał raka i tylko z tą dupa kłamał, pod którą się podszywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to super Yoshi. No jak ziomki wokół są spoko to jest zayebiście.

Dziś rekord nowych przypadków w Polsce 615 nowych przypadków koronawirusa.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kuhwa w ogóle mi się nie chce jeść ostatnimi czasy, nie będzie masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium