SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4642575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Polski makgregor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
War Michał btw tak się zastanawiam po chvja mu ta broda, wygląda już jak Rumcajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamietam jak kiedyś jakiś czeczen wypłacił narkunowi liścia na ważeniu i narkun zrezygnował z walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
narkun podobno mial kiedys spine do jara z mymma bo go obrazal na stronie swojej. Jaru powiedzial zeby podeslal skriny z tymi obrazliwymi tekstami i narkun wiecej sie nie odezwal XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kvrwa zrobiłem zakupy i tak z dvpy zapłaciłem 62 zł na jedzenie za dwa dni, choć zdrowe i w miarę dobre jakościowo.


Pamiętacie Tysona, który wygrał GROMDA to na gołe pięści? Został aresztowany za pobicie. On był kibolem Elany Toruń i z ekipą wybrali się do Bydgoszczy, żeby wklepac kibicom Zawiszy. Nie znaleźli jednak żadnych, więc wklepali kilku przypadkowym mieszkańcom Bydgoszczy, ale jeden rozpoznał Krystiana Kuzme i poszedł z tym na policja no i Tyson jest oskarżony o pobicie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
zabstyl
pamietam jak kiedyś jakiś czeczen wypłacił narkunowi liścia na ważeniu i narkun zrezygnował z walki



to chyba tutaj było , i faktycznie nie walczyli(aż na sherdogu sprawdziłem) zabstyl a dlaczego on zrezygnował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo teoretycznie mógł to zrobić za to co czeczen zrobił na ważeniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten "Tyson" dobry głąb, niech mu wsadzą z 5 lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Kvrva ja bym za coś takiego tymbardziej chciał obić hvjkovi ryja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Wbijajcie oglądać KSW https://www.sfd.pl/KSW_56_z_udziałem_Soldica,_Narkuna_i_Owczarz-t1207470-s3.html#post-19516184 Znalazłem pewien przerpis

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium