SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
O kuhwa, gadałem z gościem, który ma zakład pogrzebowy i przez pandemie mówił, że zawiesił działalnośc hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Heh czemu, myślałem, że obroty wzrosły.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Sepko i co oglądałeś tego Dragon Balla w końcu? Ja sobie z nudów niedawno odświeżyłem sagę Frezera z Zetki dla samej muzyki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Zabij mnie, ale niewiele ruszyłem z tymi odcinkami od naszej ostatniej wymiany zdań w tym temacie. Mam stertę książek, artykułów do pracy, filmów do obejrzenia itp. A czasu niestety nie rozciągnę

Ale za to powoli wracam na matę!
Pozostaje tylko kwestia wyboru klubu...


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2021-03-26 14:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
brutalna ta saga z Frezerem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No Z>GT
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Miałem okazję obejrzeć sobie kilka odcinków Super i nie zachwyciło mnie jakoś wybitnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Może to też kwestia wieku, że już nam się nie chce tego oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
nowy DB jest po prostu kiepski
(tsza to powiedzieć otwarcie)

DB i DBZ pokochaliśmy za pomysł za przygody za bohaterów za świat a właściwie liczne światy , seria była pomysłowa i oryginalna a perypetie bohaterów budziły emocje , dopingowali śmy ich mieliśmy swoich ulubieńców

BDGT już poszło w krzywym kierunku
ale jeszcze coś się działo

najnowsza odsłona to już popłynęli za daleko , właściwie olali fabułę i skupili się tylko na tym żeby bohaterowi osiągali kolejne levele powera ! i zmieniali fryzury
( a te lvle to już czysta abstrakcja milion miliard bilion biliard trylion może tryliard )
większości "fanów" wszystko poza pierwszymi dwoma określeniami pewnie niewiele mówi ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium