SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ostatnio było o predatorze. Był taki film Alien vs Predator - które zwierzątko bardziej lubicie Aliena czy Predatora? Ja Aliena, bo taki sympatyczniejszy się wydaje, ale Predator też jest super. Brakuje mi właśnie takich filmów, gdzie są fajni i jacyś nowi, ciekawi kosmici typu alien i predator.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-08-30 00:34:29
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Wszystko teraz jest tak na jedno kopyto, bo wszystko się robi dla pieniędzy. Już nikt nie myśli o jakiekolwiek innowacyjności. Chociaż stranger things dla mnie było superanckie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No mnie już nudzi kino superbohaterów np. ileż można
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No hajs od małolatów leci i promuje się g**** aktorów znanych z mięśni i ładnej mordy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a propos aktorów Sly się rozwodzi , po 25 latach żona złożyła pozew o rozwód o pinionszki chodzi ... mało jej pinionszkuh

i zapowiada walkę o "sprawiedliwy" podział majątku ... no ale to oczywiste że musi być "sprawiedliwie" tym bardziej że Sylwester wyceniany jest na plus minus 400000000 $ no to jest co dzielić !

czyli co ? znudził się stary dziad ona młodsza od niego ponad 20 lat i jak się chajtali to była młoda laska a on facet w sile wieku przystojny bogaty i sławny ale czas zapyerdala jak Skvrwol po mięsnym i nie ma to tamto , i jakich by mikstur Sly nie stosował to czasu nie zatrzymają co najwyżej mogły trochę spowolnić
i chłop skwaśniał bliżej mu już 80
a jej się znudziło , teraz chcę wychapać ile się da i jeszcze pożyczyć póki jest całkiem do rzeczy jeszcze ... znaleźć sobie jakiegoś młodego "narzeczonego"
teraz to ona będzie bogata zadbana pani w sile wieku a jakiś młody dobiegacz zrobi karierę i zarobi parę złotych
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
Prosiak czy Ty nie byles przypadkiem przodownikiem podejścia, że jak są pieniążki to jest też porządanie kobiet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Pienionszki trochę dodają facetowi, ale jeśli jest młody, a nie jak mu bliżej do trumny niż dalej, a tej życie ucieka.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-08-30 18:22:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
YebatzKimona
Prosiak czy Ty nie byles przypadkiem przodownikiem podejścia, że jak są pieniążki to jest też porządanie kobiet?


byłem i jestem
ta już zwyczajnie "swoje" zrobiła i teraz chce sama se pożyć , a Sly zara znajdzie nowom miłość
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Kurfa ludzie na grupie na facebooku wstawiają co rusz zdjęcie z kupionym węglem i niektórzy nawet pozują jakby na jakiejś loterii wygrali czy z jakimś znanym aktorem pozowali,
https://www.facebook.com/groups/980412282476666/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=1053718215146072

Ale pisiorki upodlili Polaków XD
W sumie zdjęcie sympatyczne, że się ludzie cieszą z prostych rzeczy no ale tak nie powinno być.

Byłem u dentystki, wybrałem najlepszą możliwą klinikę dentystyczną, biorąc pod uwagę opinie na facebooku, opinie google oraz polecenia na grupach. Ehh mega dentystka mega miła, dokładna, zrobiła wszystkie zdjęcia, o wszystko mogła zapytać, w dodatku nie ma naciągania na hajs (a już takich miałem), że musisz natychmiast coś tam zrobić (mam mieć robione reendo, stara sprawa która mnie od jakiegoś czasu gryzie, bo stara dentystka nie do końca wypełniła kanały i jeden kanał pominęła, nie jest to jakieś mega pilne, ale przez to miałem trochę zbyt obniżoną tą szóstkę co trochę bardziej obciąża inne zęby, a obniżona była dlatego, bo mnie pobolewała przy użytkowaniu). Od razu przedstawione koszty ile co będzie kosztować, nawet się pytać nie musiałem, a nie potem kurfa nagle zdziwienie ile co kosztuje, albo jakaś małomówny/a się trafi.

Ze wszystkim tak kvrwa trzeba robić, najpierw poświęcić te kilka godzin i upewnić się, że idzie się do jak najlepszego fachowca. I jak coś robić to kvrfa dobrze, a nie na odpier*ol u byle kogo po taniości.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Zdjęcie z fejsbuka jest tak smutne i żałosne, że nawet nie widzę na nich białych ludzi.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-08-30 19:34:04
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato