SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jak znajomym idzie czy coś to też się cieszę, bo mogą cię wyciągnąć do góry, to samo mieć bogatą rodzinę to też w chooy dobrze, zayebiscie byłoby mieć brata milionera, ale jak widzę, że ktoś obcy zarabia w chooy hajsu, rucha super dvpy, zayebista karierę to czasem się wkvrzam, dlaczego mi się to nie udało
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja to mam we choyu bo zawsze sie znajdzie ktoś kto ma lepiej/gorzej na siebie trzeba patrzec i swoje potrzeby a nie wydziwiać jakieś skoromysła
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Nie piehdol, zazdrościsz mi że mam lepszy brzuch
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
troche ta, a noz masz tetniaka przy okazji to mi lzej na duchu bedzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no oczywiście że tak , tylko że to jest pewien odruch , to po prostu jest , to nie jest intencjonalne "a teraz sobie będę zawisny przez chwilę" jednak to jest tylko emocja którą zostawiam sobie broń Boże nigdy nikomu nie podkładałem świni a jeżeli chodzi o dobrych znajomych bliskich o rodzinę no to wiadomo im życzę dobrze , mi raczej chodzi o taką ogólną zawieźć/zazdrość , o tych mitycznych "Onych" bliżej nieokreślonych itd. itp.

Edit.

i co ważne to się po prostu czasem pojawia trochę "pomam" i przechodzi nie jest tak że mam cały czas , nie wiem ... jak za bardzo nie mam co robić i mi się pierdy w dvpie lęgną , bo na co dzień to się swoimi sprawami zajmuje i nie mam czasu



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 1/7/2023 10:37:33 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
QhuTaz
no oczywiście że tak , tylko że to jest pewien odruch , to po prostu jest , to nie jest intencjonalne "a teraz sobie będę zawisny przez chwilę" jednak to jest tylko emocja którą zostawiam sobie broń Boże nigdy nikomu nie podkładałem świni a jeżeli chodzi o dobrych znajomych bliskich o rodzinę no to wiadomo im życzę dobrze , mi raczej chodzi o taką ogólną zawieźć/zazdrość , o tych mitycznych "Onych" bliżej nieokreślonych itd. itp.

Edit.

i co ważne to się po prostu czasem pojawia trochę "pomam" i przechodzi nie jest tak że mam cały czas , nie wiem ... jak za bardzo nie mam co robić i mi się pierdy w dvpie lęgną , bo na co dzień to się swoimi sprawami zajmuje i nie mam czasu




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 1/7/2023 10:37:33 PM



2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
mądrego to aż miło posłuchać

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Kochany Prosiaku! Ja się ciesze ja ktoś inny ma więcej, bo mnei to bardzo motywuję, żeby go przebić i mu napierhdolić jak sarmata ruskim. A o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
to zacznij zazdroscic dzieciatym kolegom, czas najwyzszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
łohohoho jaki mondrala się znalazł paczcie go! A Ty nie masz zamiaru mieć dziecków?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium