SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No tym abrdzije, że tam jest faktycznie program sportowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
W boksie wiadomo więcej jest startujących ale imo Kickboxing jest wszechtronniejszy , Holandia,Francja ,Belgia tam jest to praktycznie sport "narodowy"
Btw Hari przeyebau
Hunt także wczoraj


ale łeb twardy
Dobra spadam


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-12-20 00:02:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
wcale niekoniecznie
trzeba pamiętać że ich boks wygląda świetnie ale prezentują się w walce z innymi kickbokserami a to jednak różnica praca bokserska w pięściarskie i w kickboxingu
a co doSzpilki to wcale nie jest zły bokser to dobry bokser z widokami na bardzo dobrego
( no kiedyś , teraz to chyba jest po wszystkiemu ) głupi jest po prostu ale to zupełnie co innego

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Bane, gdzie oglądasz te gale Glory?
Enfusion puszczają na tvp sport z tego co kojarzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
boks jest najpopularniejszy najwięcej ludzie kibicuje jeżeli chodzi o sporty walki to są pieniądze więc są chętni

ja bardzo lubię oglądać box po tym kickboxing i na samym końcu MMA
( bardzo lubiłem tą dyscyplinę za czasów pride rules )

lubię też zapasy , judo lubię ale coraz mniej coraz bardziej okrojone technicznie podobnie z BJJ mam wrażenie że te dyscypliny są wykastrowane
niby dla publiki te zmiany ale jak ktoś nie lubi to i tak nie zacznie kibicować a dla prawdziwych kibiców to chvujnia
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Sepko
Bane, gdzie oglądasz te gale Glory?
Enfusion puszczają na tvp sport z tego co kojarzę

No Glory to ppv ale na YT chociażby pojawiają się walki szybko i znikają za chwilę


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-12-20 00:33:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Hari chyba jakaś kontuzja. W ch***wej jakości oglądałem z komentarzem w nieznanym języku. Po drugim knockdownie usiadł w narożniku i czekał na wyliczenie. Może jutro będzie na mma-core, to obejrzę jeszcze raz.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
moja nowa miłość
ten typ urody pospolity wulgarny
plus figura klucha



bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jacob2904
Ja stawiam na Canelo. Moim zdaniem Smith pomimo dobrych warunków fizycznych nie potrafi dobrze wykorzystać swojego zasięgu. Wystarczy spojrzeć na ostatnią walkę, gdzie Ryder tak naprawdę z nim wygrał, ale był wałek, może Hearn coś pod stołem dał sędziom (Ryder zadał o 30 ciosów więcej i lepiej wyglądał). W dodatku Canelo ma doświadczenie w walce z wyższymi zawodnikami (Kowaliow, Fielding), no i Smith dowiedział się o walce jakieś 5 tygodni wcześniej. Myślę, że Canelo wygra większość rund i nawet nie będzie potrzeba, żeby sędziowie byli po jego stronie. Typuje, że z 8 rund zgarnie Canelo, nokaut jak już coś to jakoś pod koniec.

No i Canelo wygrał i gładko poszło. Nawet więcej rund niż sądziłem 2x 119-109 i 117-111.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jakby coś już wstawili Szeremeta GGG na mmacore, jakby ktoś nie mógł znaleźć to dajcie znać to prześle linka

Tu jeszcze statystyki Smith - Canelo
Ogólne statystyki ciosów:
Canelo 209/484 (43%) - Smith 97/536 (18%)

Tzw. mocne uderzenia:
Canelo 126/220 (57%) - Smith 55/228 (24%)

Ciosy proste przednią ręką:
Canelo 88/274 (32%) - Smith 44/311 (14%)

Obejrzałem Szeremeta - GGG i Szeremeta wstydu nie przyniósł, ale średnio się oglądało. Ciosy Szeremety kompletnie nie robiły wrażenia na GGG. Najgorzej to wyglądało Jeżewski vs Okolie tam to masakra była.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-20 11:25:13

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium