SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie wiedziałem skąd ona to ma, w trakcie spożywania się spytałem czy jej nie szkoda siana bo dorabia studiując dziennie.
A ona że to kupił XXX
Smakowało dużo lepiej

Ale tak jest panowie, trzeba walczyć i się starać o P0lki to może dam wam c1pe powąchać jak już jej znudzi się skakanie po f***ach i zechce stabilizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A szczerze mówiąc to nawet nie jestem fanem sushi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Co do atencji to mnie wkvrwia czasem, jak ze 30-40 % bab na Tinderze od razu na samym początku na profilu link do instagrama, żeby się promować

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl

teraz 30% młodych chłopów to prawiki, i liczba ta ma wzrosnąć


no są sprawy ważne i ważniejsze
za 200 ziko można się elegancko
obruchać ... albo
ufundować zabstylowi zestaw sushi na "regenerację"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje kolegi siostra miała kukolda co ja samochodem woził na bolcowanie do chłopa
Też dobry ananasek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Powiem wam, że moja Pani Promotor mnie chwali, że tak super pracuje i nawet w rozmowie z koleżanką (inną dr) też mnie w sumie chwaliła i mi potem koleżanka opowiadała jak to Profesorka mnie chwali. W sumie nawet mi się to podoba, ale powiem wam, że przez to jak ktoś jest spoko, jest miły wobec mnie itd. to nie chcę go potem zawieść, bo jak ktoś jest wobec niemiły to najchętniej bym mu spuścił wpyer*ol, ale jak ktoś jest miły to jednak jest motywacja, żeby się starać i przez to większa presja, żeby pracować odpowiednio dobrze itp. No i niedługo prezentacje mam na seminarium i przed obcymi ją przedstawiać to się nie stresuje, ale przed Profesorką jednak stres będę miał większy.

Ehh jednak człowiekowi to się nigdy nie dogodzi.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-02 13:13:24

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-02 13:17:57

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Te 200ziko to zależne jest od tego ile on miał hajsu i czy ją dupił, bo ja miałem panny na boku, które też swoim potencjalnym stałym partnerom mówiły, ze to kolega mimo, że oni byli rezerwowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
`Podsumowując, każda panna ma dwie strony i dwa końce, nie wiadomo czym i do kogo się obraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dupił niestety
200 to i tak za duzo, zawsze sie znajdzie taka co bedzie dawac za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Nareszcie zima przyszła. Teraz biegam wieczorami to powiem wam, że można przyzwyczaic się do chłodu i takie -4 to nawet przyjemne. Przynajmniej człowiek się nie spoci.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium