SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pooglądałem trochę tych jutuberów... ale mi psycha siadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
nie mogę się poogarniać
wszystko jest jakieś takie nie za bardzo
musze robić ten plan dnia
i tszymić się listy
bo cały dzień dzisiaj "rozbebłałem"

niby coś robiłem ale wszystko jako tako
a nic porządnie

Edit.

jak już mi się CV trochę ustatkuje i się interes trochę okrzepnie to muszę sobie
znaleźć babe ... nawet średnią i w urodzie i obyciu ... i ogólnie

zobaczymy może to mnie wrzuci na odpowiednie tory




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2021-05-16 19:21:39

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Wtedy to już czasu jeszcze mniej, a i jeszcze Cie wkvrwi niejednokrotnie

Ehhh kuhwa, z baba źle, bez baby jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Mi to kuhwa brakuje konsekwencji. Potrafię się spiąć na tydzień, dwa czy trzy, ale później znów się rozleniwiam, nawet jak widzę efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ode******* co Cię rozprasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no tak ... ale może mi trochę "smycz skróci" przypilnuje mnie

może z łajzy awansuje na dupka

kilku znajomym ... nie to żeby wszystkim ale kilku baba wyszła na dobre , trochę ich wypionowała ... niektórzy się ogarnęli "mocniej stanęli na nogach"
kto wie może i ja skorzystam
... a może i nie , może mi bokiem wyjdzie ... cholera wie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Coby nie wpaść jak śliwka w goowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No przecież to i tak musi nadejść. Ludzie nie mogą być smaotni. Zawsze będzei ktoś dla kogo będzie miał się starać i kto go wesprze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Mi to kuhwa brakuje konsekwencji. Potrafię się spiąć na tydzień, dwa czy trzy, ale później znów się rozleniwiam, nawet jak widzę efekty


mam to samo , a właściwie to miałem bo na nowej drodze życia w trzeźwości trudno mi jeszcze stwierdzić jak się sprawy mają , mam nadzieję że wytrwam w założeniach i postanowieniach ( i nie mówię tu o abstynencji ) a o kolejnych krokach i zmianach na lepsze na razie sprawy mają się jako tako
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jakbym poznał kobietę, która nie jest zepsuta współczesnością, tymi wszystkimi social media i ogólnym poyebaniem umysłowym, to byłbym w stanie się jej oświadczyć nawet, tak mi się wydaje...

Ale to chyba się nie ma co łudzić, bo czasy się zmieniają rozumita i ludzie też przez te czasy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium