SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Koncerty to ja lubiłem kiedyś hardcorowe, ewentualnie metalowe.

Ale obecnie to już nie, nic już nie wolno na tych koncertach w dzisiejszych czasach

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
SMACZNEGO



bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dziwna sprawa. Ja już o tym pisałem, ale tych znajomych jest chyba za dużo. W tym tygodniu, po robocie chodziłem z ziomkiem na zakupy, inny ziomek do mnie wpadł, żebym mu pokazał modelowanie, trzeci też w jakiejś sprawie, czwarty obgadać kilka rzeczy, trochę o zakładzie i o życiu, z kolejnym widzę się w sobotę, inny mówił, że może z Olsztyna przyjedzie, a w niedzielę mam wypad w góry. W dodatku stary znajomy się odezwał to też jakieś spotkanie przy piwku czy coś.

No i teraz taka zagwozdka, no muszę odmawiać, bo za mało czasu mam na własne sprawy i cele, tylko myślę, komu odmówić, bo z niektórymi, gdy jestem bardziej osamotniony dobrze się gada i mogą też się przydać i jak im po którymś razie odmówisz, no to jednak się zrażą. Ehh... ciężko jak za mało źle, jak za dużo też źle.

Teraz też z jakąś dvpą pisze na Badoo, niby średnia, ale wybredny nie rucha. Przy okazji zobaczę czy jest jakaś różnica czy lepiej dłużej z laską popisać i wtedy spotkanie czy tak jak robiłem wcześniej krótka wymiana wiadomości i od razu propozycja czy raczej to ma znaczenie po chvju i jak laska napalona to bez różnicy i tak się spotka.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-02-03 21:03:33

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-02-03 21:18:38

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i tak źle i tak niedobrze jak ty już w życiu jest że jak nie staniesz dupa z tyłu
ale ludzi zrażać sobie nie można czasem trzeba przebolać a "obowiązki towarzyskie"
wypełnić szczególnie jeśli chodzi o ludzi "perspektywicznych" wiem że brzmi to może trochę wyrachowanie no ale cóż życie często bywa wyrachowane
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Już mi się któraś laska zdarzyła, że pisze, że jest sapioseksualna, czyli leci na intelekt. Dla mnie to takie pyerdolenie w sumie i w to nie wierzę, jakby się jakiś przystojny to pewnie od razu majtki mokre, a tak napisze, że sapioseksualna i od razu ego jej się podbija, że ona nie leci na wygląd tylko jakieś wyższe wartości intelekt itp. pyerdolenie.

Muszę sobie zrobić całkowicie jeden dzień wolny od ludzi, planuję przyszłą niedzielę.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Raczej lepiej nie pisać zbyt długo, bo zmienisz się w penpala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kvrwa jak ja się cieszę że jestem ze starszego pokolenia , teraz cholera blackpill redpill yellowpill penpall cukold provider orbiter sideboy beta sigma alfa dvppa ... wyższe studia trzeba skończyć żeby do dziewuchy zagadać , kiedyś było łatwiej

normalnie ludzie poznawali ludzi i szybka decyzja ... atakujesz ryzykujesz ... i albo wchodziło albo nie , krótko

wiadomo że każdy z grubsza wiedział co i jak i znał swoją "niszę ekologiczną"
polował w miarę swoich możliwości i nawet flepy czasem porvchały
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
-No żebyś wiedziqł Prosiak. Dzisiaj tak naprawdę trudno powiedzieć kto ma szanse żyć normalnie. Chyba niewielu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Agares, jak one wszystkie takie sapioseksualne, to idąc tym tropem powinieneś rypać jak Łysy wiadomo skąd, także jednak na coś się przyda ten doktorat


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2023-02-04 17:40:10
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Rozwaliłeś mnie z tym ,że nie chciałeś napisać skąd ten łysy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium