SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
złoto nie robota
1/3 publikacji na rok
moszna ? moszna !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Ja się właśnie zastanawiam jak to jest w takim korpo czy dobrze czy jednak chvjnia.

W tym teledysku masz zobrazowaną mniej więcej pracę w korpo


jak dla mnie hvjnia i padaka


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-01-05 18:28:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jakbym był kobitom to bym był chyba internetowym kvrfiszonem

ŁonliFansy Kamerki YT ... a ilu jest takich którzy za majtki pończochy skarpetki biustonosz noszony płacą grube $$$

a teraz najlepsze ... nigdy żadnego nie zobaczysz , żadnej interakcji , żadnej relacji ... no chyba że za grubego donejta trzeba imię powiedzieć takiego mongoła na live

co sprytniejsze dziewuchy wcale nie muszą się szmacić , wystarczy się trochę mniej skromnie ubrać i porozdawać buziaki do kamery

a flepy będą drenować portfel do sucha byle tylko kupić parę minut
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Państwowe jest dobre jak jesteś tam wiele lat (wszystkie kursy obcykane, dorobek naukowy już wyrobiony, i masz niezbyt wygórowane wymagania finansowe). Doktoranci niestety muszą yebac (głównie a staruchów, bo po habilitacji jest się w pełni samodzielnym naukowcem tak formalnie, w praktyce różnie bywa) i to ostro. 1/3 zrezygnowała z doktoratu, a pozostali od razu spyerdolili.
Obecnie na rękę dostaje się 2900 zł czyli 200 zł powyżej minimalnej na stanowisku asystenta. Nie ma co ukrywać szału nie ma. Po uzyskaniu tytułu doktora wzrasta to o jakieś 200-300 zł, dlatego mamy braki w kadrach i na luzie da się zatrudnić z 2 osoby na pełen etat.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Agares - w prywatnych firmach jest ejdna zasada, nie możesz być lojalny wobec firmy i nie masz kolegów w pracy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zgadza się, nawet jak stwarzają pozory to i tak ostatecznie mają cie w xhooju
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Janusz musi wyjść na swoje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nigdy nikogo nie zobaczysz żadnej relacji Prosiaczku ale wielu zobaczy twoja p***e dupę i nigdy nie wiesz kto że znajomych. Potem się kwiatuszki wybijają przy probach ułożenia dalej życia.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja to widzę też trochę u siebie wam powiem. Na ogół jest ok, ale jak zaczyna się konflikt interesów to zaczyna się chvjnia typu przetrzymywanie doktorantów, miganie się od obowiązków, wałki na hajs. Moi współpracownicy na ogół są ok i sobie z nimi pogadam o pyerdolach, ale tak jak mówicie trzeba uważać jak w grę wchodzą interesy.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja o pewnych rzeczach nigdy nie powiedziałbym współpracownikom, bo niektórzy to też wam powiem nieźle plotkują. Wolę już nawet nie wiedzieć co gadają o mnie,żeby sobie głowy nie zaprzątać, ale ogólnie obrabianie dvpy jest spore jak kogoś nie ma.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium