SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jacob2904
W moim mieście też się już pojawił koronawirus. 12 przypadek w Krakowie, w sumie w Szpitalu na Nowej Hucie, tam gdzie kiedyś przegrodę nosa robiłem. Mam nadzieję, że nie zrobią jakiejś dużej paniki.


Też się muszę wybrać do lekarza, bo kiedyś stwierdzili u mnie krzywą przegrodę. Nie oddycham nosem tak na 100% cały czas jakby przytkany i często mam chore gardło w zimie, bo mi wydzielina spływa po nim. Ale nie wiem jak wygląda klasyfikacja na taki zabieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
d****e którzy swiadomie wyjeżdżają np do Włoch powinni wyłapywać potężne kary finansowe albo w ogóle nie powinno się ich wpuszczać do kraju, bo inaczej tego nie opanują :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
W Czechach jest obowiązkowa kwarantanna dla wracających z Włoch, a za złamanie jej grozi kara w wysokości 3mln koron, czyli około 118 tys euro


Zmieniony przez - shooto w dniu 2020-03-09 11:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Januszem by wolały skłamać i powiedziex, z są zdrowi k były w Hiszpanii albo cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
I tak powinno być

https://www.rp.pl/Korea-Polnocna/200129820-Korea-Polnocna-zamyka-granice-dla-turystow-przez-koronawirusa.html albo tak dopóki wirus nie wygaśnie bo inaczej tego się po prostu nie da opanować taka walka z wiatrakami


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-03-09 11:57:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Boga nie ma?
Dentysty też nie ma bo tylu ludzi chodzi z dziurami w zębach

Co do koronawirusa to może być różnie. Spodziewam się, że panika wybuchnie bo ludzie już świrują i robia zapasy jak na wojnę. Mnie już prawie tydzień jakieś g**** trzyma...

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
A co Ciebie jest e-przyhjacielu? Byłeś na zawodach? Mnie to trzyma jakiś katarek i ogólna słabość... Tak nie domagam sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wyobraźcie sobie, że macie się umówić z dupą z tego telefysku. Co robicie? Dupa pikna, ale będziecie z kimś kto robi mega chxjowoą muzykę. Pogodzicie się z tym czy nie spojrzycie w lustro potem?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
bane158
I tak powinno być

https://www.rp.pl/Korea-Polnocna/200129820-Korea-Polnocna-zamyka-granice-dla-turystow-przez-koronawirusa.html albo tak dopóki wirus nie wygaśnie bo inaczej tego się po prostu nie da opanować taka walka z wiatrakami



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-03-09 11:57:10


Można to jedynie spowolnić. Wszystkie masowe imprezy powinny już dawno zostać zawieszone, albo odbywać się bez udziału publiczności, jak np. wczorajsze mecze piłki nożnej we Włoszech.
Wiadomo, że dla organizatorów, przewoźników czy biur turystycznych, to będą ogromne straty.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
Wyobraźcie sobie, że macie się umówić z dupą z tego telefysku. Co robicie? Dupa pikna, ale będziecie z kimś kto robi mega chxjowoą muzykę. Pogodzicie się z tym czy nie spojrzycie w lustro potem?





Ja bym z nią o muzyce nie rozmawiał
Btw
Takich fajnych jest dużo więcej


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium